Мистецький Арсенал гостинно запрошує усіх на ярмарок «Різдвяний Арсенал», який відбудеться з 17 до 21 грудня

…Саме тут ваші чарівні мрії стануть реальністю, адже магія різдвяного настрою складається із безлічі ледь помітних деталей – із вашого бажання зробити близькій людині найкращий подарунок, із зустрічей та часу, проведеного із близькими, із запахів меду, кориці і мандаринів, із блиску ялинкових прикрас, брязкотіння срібних дзвіночків і відлуння колядок і щедрівок…

На відвідувачів чекає чарівна різдвяна атмосфера, а також – подарунки на усі смаки, найновіші дитячі книжки, ялинки та ялинкові прикраси, авторські листівки, найбільший ярмарок рукотворів, майстер-класи, вистави, розваги, казкові читання, різдвяні солодощі та частування!

poster

_______________

У ПРОГРАМІ ЯРМАРКУ:

— Подарунки для дітей і дорослих від понад 120 кращих майстрів України

— Дитячі та мистецьки книги

— Більш ніж 60 майстер-класів та читань казок

— Музична сцена, ігри, ласощі

_______________

19 грудня з 17:00 до 19:00 на маленьких відвідувачів «Різдвяного Арсеналу» чекає незабутня зустріч зі Святим Миколаєм!

_______________

На головній музичній сцені створювати різдвяний настрій будуть: юні артисти продюсерського центру PARADIZ, переможці дитячої Нової хвилі, дитячого Євробачення, телевізійного проекту «Голос.Діти», Sanremo Junior, Дитячий фольклорний театр «Дай боже», Київський дитячий хор «Щедрик», хор «Дитяча опера», хор Муніципального театру опери і балету для дітей, хор » Веснівка», гурт  «Шпилясті кобзарі» і бандурист, композитор та аранжувальник Ярослав Джусь, фольк-студія «Правиця», хореографічний ансамбль «Лотос», освітнього культурного центру «Дивосвіт», а також переможець телевізійного шоу «Танцюють всі» Василь Козар разом зі своїм хореографічним театром  «Kozar  Dance Theater»

_______________

05

Протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая – спеціальна скринька у Мистецькому Арсеналі і сторінка на інтернет-порталі газети «Сегодня», за допомогою яких діти надсилають свої листи з проханням про найзаповітніші мрії. А 19 грудня Святий Миколай зустрінеться із авторами листів та виконає їхні бажання!

 _______________

Клуб ілюстраторів Pictoric на Різдвяному Арсеналі  2014 вперше представить  проекти від 18-ти молодих українських художників. Це два календарі з ілюстраціями літніх та зимових вражень: серія малюнків з творчого пленеру в Карпатах та дотепних зображень кози, символу 2015 року.  Ідея в тому, щоб кожен місяць в році відповідав настрою позитивних яскравих ілюстрацій, де кожен автор виразив свої творчі вміння та спробував додати до буденного життя трохи казковості.

Учасники: Олег Грищенко, Олена Старанчук, Анна Сарвіра, Настя Денисенко, Таня Денисенко, Таня Цюпка, Романа Романишин, Андрій Лесів, студія Ліспроліс, Костя Марценківський, Оля Терещенко, Поліна Дорошенко, Юля Твєрітіна, Ілля Угнівенко, Аня Хоменко, Юля Кунщікова, Олена та Валерій Тихонюк.

_______________

Samsung також запрошує усіх приєднатись до казкової атмосфери Різдва та Нового року і подарує усім відвідувачам безліч позитивних емоцій. Поруч із найбільш інноваційною новорічною ялинкою дітлахи та дорослі зможуть сфотографуватися із усміхненим Сантою за допомогою смартфону Samsung Galaxy Note 4, а помічники-ельфи роздрукують фото на спеціальних магнітах на згадку, малюки також зможуть намалювати свої найпотаємніші бажання, використовуючи сучасний пристрій – усі побажання будуть відправлені  електронною поштою у головний офіс Санта Клауса у Лапландію, а батьки та дорослі зможуть власноруч створити єдину у своєму роді листівку, за допомогою смартфону, та подарувати її своїм близьким.

_______________

04

З 17 до 21 грудня Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ підготував для юних відвідувачів та їх батьків серію різдвяних воркшопів, презентацій та багато цікавих сюрпризів! Новорічні листівки, побажання, малюнки, сувеніри – все це можна буде виготовити своїми руками і подарувати дітям, які особливо потребують нашої уваги і тепла.

АРСЕНАЛ ІДЕЙ запрошує маленьких школярів та дошкільнят відвідати оновлені Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Art&Book, Фінансів та Біології, які традиційно працюють паралельно з кожним проектом Мистецького Арсеналу, взяти участь в активностях та навчаннях від компаній Майкрософт, Сингента та Ощадбанк.

Проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ запрошує дітей вимушених переселенців відвідати проект на безоплатній основі. Умови відвідування: організовані групи дітей (до 25 осіб) у супроводі представників державних, громадських та волонтерських організацій, що опікуються вимушеними переселенцями зі Сходу України та Криму.

03

На гостей Різдвяного Арсеналу чекає колекція унікальних арт-ялинок – авторських інсталяцій, створених молодими українськими художниками у співпраці з партнерами проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

Протягом грудня долучайтеся до благодійності разом  з АРСЕНАЛОМ ДОБРИХ СПРАВ, який продовжить свою роботу на РІЗДВЯНОМУ АРСЕНАЛІ. В передчутті Зимових Свят АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ впровадить низку благодійних акції, аби у найбільш чарівну пору року створити маленьке чудо та святковий настрій для якомога більшої кількості людей, які потребують допомоги:

— В рамках АРСЕНАЛУ ДОБРИХ СПРАВ відбудеться традиційний для Мистецького Арсеналу збір подарунків для дітей, що перебувають на лікуванні в ОХМАТДИТ;

— З 18-21 грудня Мистецький Арсенал за благодійної співпраці із «Видавництво Старого Лева», CocaCola, ТМ Сади Прикарпаття та учасників ярмарку, приймає 40 вихованців дитячого санаторного-оздоровчого центру соціальної реабілітації Смарагдове місто у Донецькій обл. та подарує дітлахам чарівну та веселу подорож до Києва із відвідуванням дня Св.Миколая на Різдвяному Арсеналі, інноваційного освітнього проекту Арсенал Ідей, численними активностями, розвагами та майстер-класами, тощо;

— Для підтримки поранених військових, що перебувають на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі та їх дітей, а також дітей, чиї батьки загинули під час проведення АТО на Різдвяному Арсеналі буде оголошений збір ялинкових прикрас та подарунків і сувенірів для дітлахів.

Добавить комментарий