Кожен по-справжньому цікавий бар спирається на небанальний концепт, правильний алкоголь та певну особисту історію власників. В PR Bar, що зовсім нещодавно відкрився на Подолі, все це є. Надя Перевізник, pr-діва, попрацювавши спеціалістом з комунікацій у десятках потужних проектів, вирішила розпочати власну справу і разом з партнером і бартендером відкрила бар, що має поєднувати цікавий алкоголь з не менш цікавим спілкуванням.

07

Про концепт

«В першу чергу, це — коктейльний бар. Тут ми пропонуємо алкоголь, за який не соромно. Збираємо з усіх куточків світу, це — міцна основа. Також ми бачимо цей заклад як потужний майданчик аби популяризувати усе цікаве та пристойне в плані алкоголю і взагалі всього, пов’язаного з food-індустрією, креативним бізнесом»

Про алкоголь

В усьому – від асортименту з десятків легендарних лікерів до безпосередньо коктейльної карти – бачимо реалізацію ідеї інтелектуального споживання алкоголю. В барній карті такі цікавинки, як терновий джин, канадський віскі та найрізноманітніші лікери.

«Маємо ідею реалізовувати алко-культ-просвіту. Часто в одному ціновому сегменті, поряд з відомими брендами є цікавіші за смаковими властивостями позиції. Ось їх хочеться популяризувати. Наші основні алкогольні партнери — альтернативщики, в гарному сенсі цього слова. Тож, плануємо проводити значну кількість дегустацій — по приємній ціні знайомити людей з не менш приємними напоями. Нам цікаво бачити на таких заходах не лише медіа, але й людей, що вміють смакувати алкоголь, молодих рестораторів, ще не пов’язаних контрактами з великими брендами і відкритих для нового»

05

Про коктейлі

В основній коктейльній карті – близько 57 позицій, розподілених на три великі групи залежно від скла подачі: Long, Modern, Medium. Крім того, навпроти кожної назви є позначка, яка допомагає відрізнити класичний рецепт від авторського та коктейлі відомих американських і європейських барменів.

«Коктейльна карта — результат роботи нашого шеф-бармена Андрія Молнара. Ми тестували варіанти та обирали найкраще, але шеф-бармен — це як шеф-кухар. Спочатку я відчувала великий тиск трендів, дуже хотілося, щоб не було тих позицій, які є суперпопулярними. Але потім подумали, що якщо самі полюбляємо, наприклад, Old Fashioned, то було би дивно не запропонувати його гостям. До речі, ми готуємо його на основі бурбону Jack Daniel’s Single Barrel (тільки 1% з усього фонду Jack Daniel’s перетворюється у легендарний Single Barrel)»

Барракуда, класичний, 90 грн

Куба, ром, ананасовий сік. В PR Bar цей коктейль готують на гаянському ромі El Dorado (так, друже, є така країна в Латинській Америці), горілці, персиковому лікері, легендарному італійському Galliano і білому ламбруско.

№4, авторський, 75 грн

Якщо ви вже розбалувані класикою – скуштуйте авторський коктейль бартендера Андрія Молнара на основі рому Captan Morgan Black з апельсиновим лікером Тріпл-сек і вишневим бітером.

Rusty Nail (Іржавий цвях), класичний, 110 грн

Серйозний і міцний дрінк, тут його готують на шотландському віскі Grand Macnish і, звісно, з легендарним медовим лікером на основі віскі – Dramboi.

Авторською відповіддю PR Bar «Іржавому цвяху» є коктейль Chanel, 120 грн

Пряний збалансований напій на основі канадських віскі Crown Royal, Spicebox cinnamon, лікеру з маракуї та бітеру Aromatic.

Декілька серйозних напоїв:

Лікер Amaro Montenegro – 65 гривень

Аутентичний середземноморський лікер, створений Станіславом Коб’янчі в 1885 та названий на честь італійської принцеси Олени Чорногорської. Рецепт досі тримається в таємниці, однак вважається, що до складу цього лікеру входить не менше 40 видів трав, що й створюють унікальне поєднання солодкості та гіркоти у смаку.

Бурбон Fighting Cock 6YO – 80 гривень

Американський бурбон, в ароматі якого, за словами алко-критика Моргана, мед поєднується з мускатнитним горіхами та нотками шкіри.

Бітер Pimm’s – 110 гривень

Напій, що називають «квінтесенцією британського літа». Був розроблений у 20-х роках 19 століття. Протягом тривалого часу слугує базою для легких коктейлів, якими пригощають Британську Королеву та її гостей на скачках, морських регатах та інших заходах на свіжому повітрі.

Віскі ТАР 357 – 110 гривень

Канадський житній віскі, унікальний купаж трьох-, п’яти- і семирічного віскі (цим пояснюється його назва), що витримується в американських бочках різного віку, а перед бутелюванням змішується з кленовим сиропом класу А. Через таку технологію цей різновид віскі можна вважати одним з найбільш вдалих прикладів поєднання відчутного житнього смаку та тонкого, солодкого кленового аромату.

04

Про їжу

Закуски, запропоновані до напоїв, будуть постійно оновлюватися. Таким чином PR Bar буде майданчиком, на базі якого гості зможуть познайомитися з різними українськими виробниками, що працюють у food-індустрії. Вже скоро тут можна буде скуштувати вітчизняний хамон, закарпатські сири, десерти від цікавих кондитерів, а поки що в меню є декілька напрочуд непоганих ход-догів – починаючи від «Українського потенційного» (35 гривень) до «Суперсирного» (50 гривень).

«Нам дуже цікаві молоді стріт-фуд проекти. Ми хочемо не просто познайомити гостей з їхніми продуктами, але й безпосередньо представляти цих людей. Наприклад, скоро буде українське в’ялене м’ясо Ham.Lo. Також хочу привезти до Києва команду Селицької сироварні, зробити їм презентацію. Звісно, до вибору партнерів підходимо дуже серйозно, адже люди будуть куштувати їх продукт у нашому закладі, тобто відповідальність на нас»

Про networking party

У PR bar плануються професійні вечірки, на яких гості, поєднуючи приємне з корисним, можуть обзавестися потрібними контактами на майбутнє.

«Я маю досвід таких вечірок з подорожей Європою. Більш того, до мене часто звертаються по допомогу в пошуках того чи іншого спеціаліста.   Заздалегідь будемо визначати тему, реєструвати учасників, надавати їм можливість представляти власні проекти. Власники бізнесу зможуть знайти, наприклад, спеціалістів з pr, маркетологів, дизайнерів, іміджмейкерів. Бо знаю точно — правильна презентація за коктейлем та живе спілкування можуть стати поштовхом для подальшої продуктивної співпраці»

06

Про найголовніше

«Неймовірно відчувати, що робиш те, що ти маєш робити. У мене було безліч різних задумів, як от написати книгу чи зняти кіно. Я брала відпустки, подорожувала по Азії в пошуках натхнення, але в результаті не довела ці справи до кінця, видно їм не час був. Зараз — зовсім інша ситуація. Ти просто береш і робиш. Коли в тебе з’являються зобов’язання перед своєю командою, це стимулює продуктивну працю. Коли закоханий у свій проект, світ дає тобі людей, які допомагають його реалізувати. Проте популярність — не те, що для мене цікаво. Інша справа — вплив. Впливати на процеси, знайомити людей, бути ініціатором змін — те, чого б насправді хотілося досягнути з PR bar»

Замість епілогу

Ми поряд з Надією стоїмо біля PR bar, дегустуючи спеціальний коктейль-відкриття «Кров молодого підприємця» і балакаючи про те, в чому секрет легендарних барів на кшталт McSorleys Old Ale Hous, Harry’s New York Bar, PDT чи American bar в Savoy. Навколо – десятки знайомих облич, часто це молоді люди, які роблять життя краще своїми проектами. Вже через тиждень в той самий час тут вдвічі більше гостей. Перша networking-вечірка відбулася з неочікувано непоганим результатом. Звісно, про народження легенди казати зарано, а от про нове місце, яке може цілком змінити формат відпочинку та спілкування у барі – самий час.

PR Bar

ул. Сагайдачного, 6А

Добавить комментарий