коли: 21 квітня 2016, о 19:00
де: Вулична Сцена, Книжковий Арсенал / спецпрограма «Перехідність»
що: Супергерої: Make-Up. Історія для голосів.
Тексти — Олена Гусейнова. Музика — Таня Ша.
За участю музиканів проекту Shopping Hour, зокрема, Олени Львової (альт) і Тетяни Радостєвої (сопрано). Музично-поетичний перформенс. Історія, у якій один голос тримається за слова, а другий розсипає слова на звуки. Спрямуймо супергероїчні зусилля на те, щоби перетворити один на другий, протистояння — у взаємодію.

Олена Гусейнова: «Поки писалися «Супергерої», в мене було надзавдання: написати поетичну книжку, а не поетичну збірку. Саме тому — це не колекція історій, а одна історія. Вона починається, триває і завершується. В ній дуже конкретний простір розгортання і дуже конкретні герої, в суперсили яких я справді вірю. Але після того, як книжка була дописана, виникла потреба розхитати цю міцно сплетену тканину. Саме це відбувається зараз у співпраці з ілюстраторами майстерні «Аґрафка». А також, у співпраці з музикантами проекту «Shopping Hour» і композиторкою Танею Ша, яка дає можливість текстам з книжки прослизнути на територію музики. І це дуже цікавий досвід, який дозволяє в межах того, що знаєш найліпше, пережити (не)впізнавання, здивування і зупинку уваги».
Таня Ша: «Весь процес підготовки Історії для голосів – це частина життя. Із всіма внутрішніми й зовнішніми радощами й розладами, із всіма голосними й приголосними. Тому Супергерої: Make-Up – це і правда історія, і правда наша»

Добавить комментарий