Чого вчать на курсах сучасного мистецтва для художників?  Про що хочуть говорити студенти? Яка вона: перша виставка митців? Хоча б для того, щоб відповісти собі на ці питання, потрібно сходити на виставку «Коротка Амбітна Мистецька Акція».

Виставка «КАМА» стане результатом взаємодії молодих художників та арт-менеджерів – студентів Kyiv Academy of Media Arts, курсу Contemporary Art: Artist and Art Management. До експозиції увійдуть роботи 8 художників, виконані у різних медіа (відео, інсталяції, фотографії, лайтбокси, просторові об’єкти, перформативні дії та інше).

Учасники виставки: Ольга Гуріна, Марина Денисенко, Олена Коен, Андрій Лобов, Богдан Мороз, Олег Пімченко, Олександр Резніков, Ганна Черемних

Світлина від Kyiv Academy of Media Arts.

Протягом навчання автори ставили питання про те, що є мистецтвом та де проходять його межі сьогодні.  Готуючись до виставки в Національному Центрі Олександра Довженка художники працювали з новими для себе художніми формами.

Тьютор курсу художників, Леся Хоменко, коментує свою взаємодію зі студентами: «Практикум з художниками в КАМА – це години, години після годин, розмов, питан ь, на які можливо і нема відповіді. Обговорення завдань, деконструкція власного позамистецького досвіду, можливо робота з ідентичністю та аналіз структури роботи, розмови про медіа, про контекст, про те, що критика – це загострена увага, а не осуд, на що треба звернути увагу, де треба відкинути зайве, що треба почитати, як увімкнути плазму, вже вимикають світло і треба іти додому, або хтось знає щось краще за тебе і суть не в тому, щоб вчити і зрештою, головне – це увага».

Відкриття проекту «Коротка Амбітна Мистецька Акція» відубдеться 2 травня о 18:30  і  буде представлено в рамках фестивалю «Німі ночі 7 ½» у Довженко-Центрі.

Виставка доступна для вільного відвідування протягом двох днів: 12 травня з 18:30 до 23:00 та 13 травня з 11:00 до 18:00

Кураторки курсу: Ольга Балашова, Лізавета Герман, Марія Ланько

Афіша (горизонтальна) проекту _Коротка амбітна мистецька акція_

 

 

Добавить комментарий