15 C
Kyiv
Суббота, Сентябрь 23, 2017
010

Арт-Середа: Антон Проненко

26 липня, в рамках проекту Арт-Середа, свою виставку покаже художник Антон Проненко.

Сучасний світ балансує на межі комфорту та обмежень. Історія, релігія та політика cтають фоном повсякденного життя, але разом з тим сама людина перетворюється в елемент історичного інтер’єру. “Вписуючи” молодих людей у канонічні музейні простори Антон намагається порушити візуальну тишу й надати середовищу новий контекст.

Antin Pronenko народився у Львові в сім’ї художника-реставратора. Закінчив Державну Художню Школу ім. Т.Шевченка. Випускник НАОМА, відділення сценографії й екранних мистецтв. Працює в різних техніках, надихаючись творами майстрів доби Відродження, читає лекції про історію мистецтва, викладає, проводить заняття з urban скетчінгу.

Початок о 19.00. Вхід вільний.

Арт-Середа — проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.

Адреса: вулиця Набережно-Лугова 8, 4 поверх

Date

Июл 26 2017

Time

19:00 - 21:00

Location

IZOLYATSIA
вул. Набережно-Лугова, 8
Category