14 C
Kyiv
Четверг, Сентябрь 21, 2017

Artist talk резидентки Евеліни Куйман

27 червня о 19:00 у креативній спільноті IZONE відбудеться artist talk фотографині з Німеччини Евеліни Куйман. Протягом червня Евеліна була учасницею резидентської програми фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

Під час artist talk Евеліна розповість про екологічне проявлення фотоплівки (з допомогою кави, соди та інших компонентів), а також покаже декілька робіт, які їй вдалось зробити протягом резиденції й над якими вона продовжуватиме працювати у Німеччині. В рамках резиденції у ІЗОЛЯЦІЇ Евеліна працювала на базі ФотоЛаб IZONE, досліджуючи флористичну символіку України та робила свої фотографії з допомогою раритетної камери ФКД.

Евеліна отримала ступінь бакалавра з журналістики, навчалася в Університеті Прикладної фотографії Fotovakschool в Амстердамі. Її роботи були показані на виставках по всій Німеччині. У 2014 році Евеліна отримала премію у сфері фотографії Баварського регіону Oberpfalz. З 2009 року фотопроекти Евеліни концентруються на темах, в яких поєднуються наукові факти з особистими історіями. Евеліна візуалізує цифри і факти законів фізики, астрономії та математики; фокусується на поєднанні тем, таких як: обертання землі, колапс зірок і походження вуглецевих атомів в людських тілах.

Приїзд Евеліни Куйман до Києва став можливим завдяки співпраці з резиденцією Oberpfälzer Künstlerhaus, що у Баварії та підтримціПосольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew.

Адреса: вулиця Набережно-Лугова, 8,
4-й поверх, студія 2.
Вхід вільний

Date

Июн 27 2017

Time

19:00 - 21:00

Location

IZONE
вул. Набережно-Лугова, 8