18 C
Kyiv
Четверг, Сентябрь 21, 2017

Golden Coal: презентація журналу

У суботу, 24 червня, у просторі Відкритої бібліотеки кра́сних мистецтв Shcherbenko Art Centre презентує проект призерів конкурсу МУХі 2015 — журнал Golden Coal про андеґраундну культуру Донбасу. А вже о 22:00 стартує вечірка R+N+D х Призма.

Над проектом Golden Coal працює співтовариство Луганської Контемпорарі Діаспори (ЛКД), створене учасниками арт-кластеру «R+N+D» і творчого союзу «Суповой набор», який отримав спеціальну премію конкурсу молодих українських художників МУХі 2015. Журнал видається за підтримки Щербенко Арт Центру.

Автори журналу відмовилися від власних аналізу та інтерпретацій: пряма мова тут належить безпосередньо молоді з непідконтрольних Україні Донецька й Луганська, яка живе й працює в умовах складної інформаційної і культурної ізоляції.

З 20:00 у Відкритій можна буде погортати журнал, послухати розповіді авторів про роботу над виданням і дізнатись про мистецько-культурні процеси на Сході України. Презентацію за участю художників модеруватиме Dmitry Chepurnoy — культуролог, координатор проекту Донбасские Студии фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.

Презентація відбуватиметься російською мовою.

Після презентації о 22:00 у Plivka розпочнеться вечірка R+N+D х Призма.

Лайнап:
— Sasha Very
— John Object (live)
— 7991н
— ТАТАМОВИЧ
— Limlimsen (live)

Вхід на презентацію вільний.
Після 23:00 — вхід 100 ₴. Приходьте!

Щербенко Арт Центр дякує за підтримку:
— Відкрита бібліотека кра́сних мистецтв
— Plivka
— платформі культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ
— проекту Донбаські студії

Date

Июн 24 2017

Time

20:00 - 06:00

Location

ПЛІВКА
вул. Васильківська, 1