18 C
Kyiv
Четверг, Сентябрь 21, 2017
36

Кордони ізоляції: Зустріч з Михайлом Глубоким

IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. – це неприбуткова недержавна платформа сучасної культури, відкрита 2010 року в Донецьку (Україна) на території колишнього заводу з виробництва ізоляційних матеріалів. 9 червня 2014 року озброєні представники самопроголошеної «Донецької Народної Республіки» захопили цю територію. ІЗОЛЯЦІЯ переїхала на територію Київського суднобудівного заводу та продовжує реалізовувати культурні проекти, підтримувати соціально активних митців та агентів змін у Києві, Україні та світі, а також виступає ресурсом для міжнародних кураторів, дослідників, митців та інших культурних діячів.

Mykhailo Glubokyi, директор з розвитку та комунікацій фонду ІЗОЛЯЦІЯ, поділиться досвідом про інституціональні кордони, досвід та рефлексії інституції-переселенця, що ставить за мету подолання культурної ізоляції у суспільстві. На презентації йтиметься про такі проекти фонду: Відновлення пам’яті, Кордони, що повзуть, # onvacation, Захоплення, Глибинні мрії.

ВІДНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТІ
https://izolyatsia.org/ua/project/reconstruction-of-memory

КОРДОНИ, ЩО ПОВЗУТЬ
https://izolyatsia.org/ua/project/crawling-border

#ONVACATION
https://izolyatsia.org/ua/project/on-vacation

ЗАХОПЛЕННЯ
https://izolyatsia.org/ua/project/zahoplennya

ГЛИБИННІ МРІЇ
https://izolyatsia.org/ua/project/glybynni-mrii-2014

Подія продовжує паралельну дискусійну програму виставкового проектуGoethe-Institut Ukraine «Кордон», який відбувається в Києві з 20 червня по 25 липня 2017 року у просторі Plivka у будівлі Довженко-Центр : Dovzhenko Centre.

Проект «Кордон» — це виставковий проект Goethe-Institut, що буде представлена, зокрема, у Москві, Санкт-Петербурзі, Красноярську, Києві, Мінську, Тбілісі, Дортмунді та в містах Центральної Азії. Кураторами виступають Інке Арнс і Тібо де Ройтер. Підтримку у проведенні експозиції надало Міністерство закордонних справ Німеччини.

IZONE, 4 поверх, студія 2
Вул. Набережно-Лугова, 8

Date

Июл 11 2017

Time

19:00 - 21:00

Location

IZONE
вул. Набережно-Лугова, 8
Category