1 C
Kyiv
Среда, Февраль 1, 2023
21192670_1648411555189519_7290307454699331365_n

Місто в жінці / Олександр Яценко / Живопис, графіка, скульптура

Pavlovka ArtGallery презентує проект Олександра Яценка «Місто в жінці» на ГОГОЛЬFEST 2017: Ковчег
GogolFest ArkSquat
Normal space 413

Переглядаючи безліч документальних фільмів про місто і природу, я вирішив синтезувати ці образи. Жінка наснилася мені. Вона була спокійною, умиротвореною і розслаблено-перетікаючою як вічність. Тож я взяв маркери і лист паперу, що були у мене під рукою і почав шукати і відтворювати її образ. Переплітав лінії, наповнював їх різними кольорами. Так з одного малюнку розпочалась серія картин, потім скульптур та інсталяцій.

Місто в жінці.
Початок. Ми сповнені сили і впевненості. Наші бажання і задуми втілюються в реальність. Після розслаблення завжди настає активна фаза.
Вечірнє місто оживає. Безкінечний потік вулиць губиться в мерехтливій грі кам’яних джунглів. Віддзеркалення вітрин вражає своєю величчю і вабить вогниками нової надії. Вечірній мегаполіс тішить багатомірністю вогнів. Скляні велетні тримають небесне склепіння. Світло фар народжує довгі промені. Кидає виклик темряві.
Прагнення руху, змін. Новий погляд. Нові знайомства. Новий досвід. Нові можливості. Нове, що змінює старе.
Будинки-мікросхеми покривають дороги-вулиці. Мільйони з’єднань перетворюються в павутину зв’язків. Безперервний рух, перехід з одного стану в інший. Трансформація.
Жіночий силует наповнюють річки, що в’ються мов змії на лоні природи. Вітальність жіночого начала на тлі пульсуючого життя мегаполісу. Образ жінки через своєрідне віддзеркалення архітектоніки споруд виявляє красу її оголеного тіла, що переплітається з гострими формами урбаністичного простору і трансформує його, надавши місту загалом романтичного та ліричного забарвлення.
Синтез образів оголеної жінки та скляного мегаполісу – це дослід як природа і цивілізація взаємо проникають. Це пошук їх гармонійного співіснування.

Про Гогольfest 2017 – ось тут in.gogolfest.org
Вартість Абонементу на всі 11 днів:
— 420 uah до 6 вересня,
— 490 uah з 7 вересня.
Вони тут – bit.ly/gogolfest17

Будуть також одноденні квитки. Продаж здійснюватиметься на вході, вартість коливатиметься від 100 до 270 (в залежності від дня).

Date

Сен 07 2017

Time

16:00 - 23:55

Location

GogolFest ArkSquat