-5.7 C
Kyiv
Четверг, Февраль 9, 2023
005

Oy Sound System

Те, про що ніхто не говорив і не здогадувався, все ж відбулось. Напів-підпільний київський етно-бейс колетив Oy Sound System випустив свій дебютний альбом — 11 треків, створених в різні часи і за різних обставин. Від того він вийшов доволі строкатим і, чого вже приховувати, багатогранним. Доволі важко «впихнути» цей культурний продукт в якісь визначені стилістичні та жанрові рамки. Музичні гурмани зможуть розпізнати дабове і future garage звучання, trip-hop, CDM і навіть трохи ambient де-не-де. Також відчувається вплив етнічної музики, що природньо, враховуючи «дахабрахівський» бекграунд одного з засновників колективу Марка Галаневича. Абстрактні гітарні рифи Євгена Славянова та звучання дудука та хулусі у виконанні мультиінструменталіста Максима Бережнюка надають крила хитромудрому електронному мереживу, створеному Тарасом Галаневичем (dj Galatar). В одному з треків можна розпізнати голос ще однієї учасниці ДахаБрахи Ніни Гаренецької, яка виступала певний час з колективом. Зараз концертною основою колективу є вокалістка Вікторія Родько і менший з братів Галаневичів.
Щодо інтелектуально-змістового навантаження, то тут теж від композиції до композиції досить різноманітно. Так, філософські тексти знаних українських авторів, як то Мирослав Лаюк та Олеся Мамчич, дивним чином контрастують з іронічно-прямолінійними поетичними висловлюваннями самих учасників колективу про шулявський базар чи просто про нещасливе кохання до дівчини з колючкою.
Словом, нове яскраве явище зійшло на небокрай сучасної української музичної сцени. Явище непересічне і тепер культурно повноцінне, бо має свій альбом.
Вхід 50 грн.

Date

Окт 13 2017

Time

23:00 - 23:55

Location

Х.Л.А.М.
вул. Межигірська, 23/22
Category