-9.1 C
Kyiv
Четверг, Февраль 9, 2023
004

Performance Oximórica на ГогольFES’T17

OXIMORICA
• 15.09.2017
• 20:00
• ТАНЕЦЬ
• зелена програма
тривалість: 30 хвилин

Javier Martin (Іспанія)
Постановка та хореографія – Javier Martin
Танцювальна інтерактивна вистава для музеїв та альтернативних творчих просторів
арт-резиденція: Centro Danza Canal
за підтримки: Музей університету Наварри, | МУН, Театр Коломба, Deputación de A Coruña

Тіла видозмінили наше середовище, особливість їхньої присутності в тому, що вони привносять рух у простір, у якому перебувають. Коли ми відчуваємо плин форм, відбувається кінестетичне спілкування.
«oximórica» (оксиморика) — це сучасний сольний танець під музику російського піаніста Олега Каравайчука, що став результатом зустрічей музиканта та хореографа. Це творчий інтерактивний проект, що побудований на основі труднощів імпровізації, коли тіла, як глядачів, так і танцюриста, втручаються в простір і взаємодіють у ньому, модифікуючи виступ. Таким чином oximórica вступає в діалог із незвичним середовищем музею, історичної будівлі чи іншої символічної архітектури, збагачуючись смислами і енергетикою місця. Творець вважає: «Метою проекту є виявити методи самопізнання і керування рухом та середовищем через сценічне мистецтво, застосувавши транспідхід. Виявилося цікавим — влаштувати зустріч щодо майбутнього нових фізичних та ідейних карт тіла, що можуть сприяти особистій, суспільній та політичній еволюції, аби віднайти нові стимулюючі парадигми, здатні активувати теперішнє».
У своїй книзі «Маятник Фуко» Умберто Еко винаходить нові дисципліни, науки: «Oximórica», сукупність (вигаданих?) неортодоксальних форм знання, є однією з них. Сутність «оксиморики» полягає, як видно з назви, «в суперечливому характері дисципліни».
За підтримки: European Cultural Foundation

Date

Сен 15 2017

Time

18:00 - 19:00

Location

Сцена 6