-1.3 C
Kyiv
Суббота, Февраль 4, 2023
014

Ptakh_Jung VJ Reinish Квартирник у ХЛАМ

Взяти атмосферність Sigur Ros і Mogwaі, додати драйву Swans та Neil Young приправити спрагою до експериментів Radiohead, поєднати із впливом класиків: Равеля, Баха, Дебюссі, Прокоф’єва, Скрябіна, мінімалізмом Авро Пярта, домішати нойзу та електронніки – це і буде Ptakh_Jung.

5 серпня, 20:00, Ptakh_Jung та VJ Reinish запрошують на квартирник у Х.Л.А.М.
У теплій, майже домашній атмосфері, гратимемо уже знайомі та зовсім свіжі треки під неймовірні відео VJ Reinish.

Докладніше про Ptakh_Jung
Проект композитора і клавішника Антона Дегтярьова Ptakh і гітариста Володимира Бабушкіна Jung. Музиканти поєднують сучасну класику із пост роком, ембіентом, нойзом, гранжем та елементами електроніки.
Проект з’явився у 2016 році, спочатку це був імпровізаційний дует. Згодом імпровізації перетворились на треки, а треки склались у концертну програму. Антон і Володимир почали виступали у київських клубах та на фестивалях (Koktebel Jazz Festival, Hedonism Festival, Street Music Day, Nox Sonus, PortoFranko, Vibronica, Sound&Vision).
У грудні 2016 Ptakh_Jung презентували спільний аудіо-візуальний перформенс із VJ Reinish. Програма із 15 треків на кожний із котрих VJ Reinish створила окрему відео-історію. На кінець осені 2017 Ptakh_Jung планують випустити перший альбом.

Музика:
https://soundcloud.com/ptakhjung
Відео:
https://www.youtube.com/watch?v=aWmgqCUp2kM

Вхід: 150 грн
Двері відкриваються о 20:00
Кількість місць невелика, тому приходьте вчасно.
Квитки можна буде придбати лише на місці.

Date

Авг 05 2017

Time

21:00 - 02:00

Location

Х.Л.А.М.
вул. Межигірська, 23/22
Category