-9.1 C
Kyiv
Четверг, Февраль 9, 2023
002

Святковий ярмарок народного мистецтва

З нагоди святкування річниці незалежності України, 24-25 серпня в Музеї Івана Гончара вже традиційно відбудеться свято народного мистецтва та естетичної краси. Протягом двох днів майстри з різних куточків України представлятимуть свої найкращі рукотворні вироби, створені на основі традиції та творчого її осмислення. Вишивальники, ткачі, гончарі, ложкарі, іграшкарі, майстри по обробці дерева, шкіри, лози та багато інших демонструватимуть традиційні ремесла та свої вміння.

Ярмарок відбудеться в святковій атмосфері виставки до ювілею заслуженого майстра народної творчості України, лауреата премії ім. Катерини Білокур – Анастасії Рак. Проект «З янголом у човні» – це неповторний, унікальний живопис на склі, це роботи, що відновили втрачену традицію та стали національним надбанням.

В рамках ярмарку традиційних ремесел, 24 серпня відбудеться авторська лекція-екскурсія «Вниз сходами,що ведуть вгору» та майстер-клас з живопису на склі від старшого наукового співробітника Музею Івана Гончара, куратора проекту «З янголом у човні» та художника Володимира Рака

Подвір’я Музею Івана Гончара (вул. Лаврська, 19)
24-25 серпня
11:00 – 19:00

Вхід на ярмарок – вільний
Участь у майстер-класі – 100 грн.

Date

Авг 24 2017

Time

11:00 - 19:55

Location

Музей І.Гончара
вул. Лаврська, 19