14 C
Kyiv
Четверг, Сентябрь 21, 2017
29

The Future of Education – Global Thinking and Innovations

О мероприятии:
Учні навчатимуться за межами школи, використовуючи гаджети та девайси, обираючи вчителів. Знання оцінюватимуть не на папері, а на основі продуктивності учня в тій чи іншій сфері. Ви вже здогадались про що йде мова? Ласкаво просимо до майбутньої освіти.
Оскільки технології швидко змінюють навколишній світ, багатьох турбує те, що це може замінити людський інтелект. Деякі освітяни стурбовані тим, що найближчим часом учні більше не навчатимуться, оскільки технологія візьме на себе більшість завдань і здібностей, яким ми навчались десятиліттями. Але освіта ніколи не зникне, лише трансформується в альтернативну.

Що ж визначатиме майбутнє освіти протягом наступних 10 років? Які тренди її формуватимуть та які можливі наслідки?
Про це та інше поговоримо 9 липня о 14:00 на зустрічі з Богдан Олександрук, засновником освітньої платформи ThinkGlobal, батьком 3-х дітей, яка відбудеться за підтримки Kyiv IT Cluster та Coworking Platforma Leonardo.

За освітою Богдан — прикладний математик, аналітик та IT фахівець. Його перший офіційний робочий досвід — викладач інформатики. Після цього більше 15 років працював у ролях власника та/або керівника IT компаній. В освітній бізнес прийшов у серпні 2016 року з позиції найманого топ-менеджера, операційного та трансформаційного директора холдингу EVO (Prom.ua).

Вартість: участь безкоштовна.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/jcYygs
Кількість місць обмежена.

Date

Июл 09 2017

Time

14:00 - 16:00

Location

Coworking Platforma Leonardo
вул. Богдана Хмельницького, 17/52
Category