0.4 C
Kyiv
Среда, Февраль 1, 2023
012

True&Local — свято локальної гастрономії

Лавка Традицій влаштує свято локальної гастрономії «True&Local»!

Ми завжди наголошуємо, що Лавка Традицій — це не лише місцеві продукти, але і людські історії. Нам приємно відбирати якісні товари і робити їх доступними широкій аудиторії, але ще приємніше — знайомити весь світ із людьми, які створюють ці продукти. Для цього ми влаштовуємо фестиваль, на якому покажемо, хто і що стоїть за кожним продуктом на наших полицях.

Протягом двох фестивальних днів магазин «Сільпо» перетвориться на велику залу для святкування, де гості будуть їсти, пити, веселитися, дегустувати, теревенити і дізнаватися нове про гастрономію.

МАЙСТЕР-КЛАСИ

8 шеф-кухарів придумають та приготують авторські страви із продуктів від локальних виробників. Свої страви продемонструють Сергій Пожар, Aleksandr Yourz та Алекс Якутов.

Виробники Лавки Традицій поділяться секретами приготування власних продуктів.
Дізнаємось, як готується сир панір від «Саттва продукт», конфітюр від Євгена Клопотенка та моцарелла «Чізарня» від Романа Хаєцького. А технолог Власної Кондитерської «Сільпо» проведе сліпу дегустацію хліба.

АВТОРСЬКЕ МОРОЗИВО

Спеціально для фестивалю Власна Кондитерська «Сільпо» приготувала морозиво унікальних смаків:
грушевий сорбет із козячим сиром, морозиво з гречкою, медове морозиво.

НОВЕ МЕНЮ ВІД МАРКО ЧЕРВЕТТІ

Для фестивалю True&Local Марко Черветті оновив меню Сільпо Resto, доповнивший його стравами зробленими з продуктів Лавки Традицій.

КОНТЕЙНЕР PORCHETTA З ГОТОВИМИ СТРАВАМИ

На вході до фестивалю ми розташуємо спеціальний контейнер, в якому можна буде придбати готові страви з локальних продуктів.

БОГРАЧ НА ВІДКРИТОМУ ВОГНІ

Шеф-кухар Сергій Пожар приготує бограч — мадярський гуляш із Закарпаття. Для бограча використають шовдарь та інші інгредієнти закарпатської кухні.

РАДІО-СУПРОВІД

До нас приїде львівське Радіо «Сковорода» з власною студією. Протягом фестивалю вони вестимуть пряму трансляцію подій і
розважатимуть гостей розмовами та інтерв‘ю з учасниками.

Коли: 7-8 жовтня
сб – 11:00 – 20:00
нд – 11:00 – 18:00
Де: вулиця Полярна, 20Д, магазин «Сільпо»
Вхід вільний

Date

Окт 07 2017

Time

11:00 - 18:00