-5.7 C
Kyiv
Четверг, Февраль 9, 2023
007

Вечірня екскурсія з каганцями «Таємниці українських дворян»

Овіяне романтикою ХІХ ст. Міцний запах пороху на війні й делікатні аромати троянд на балах, ніжні зустрічі при місячному сяйві та нерозділене кохання, стрімкі злети улюбленців долі та безславні падіння невдах…

А яким було життя тогочасних українських знаменитостей: засновників бізнес-імперій, нуворишів, які здобули величезні статки завдяки цукровому буму та змогли купити собі дворянські статуси, власників палаців, колекціонерів антикваріату, щедрих меценатів та їхніх друзів – письменників, поетів, художників? Кого порівнювали з героєм роману Теодора Драйзера? Чий маєток називали українським Парнасом? А який рід згас через прокляття запорізьких характерників?

На нашій новій екскурсії з каганцями ви почуєте відповіді на ці питання та розкриєте для себе багато інших таємниць, якими оповиті найвідоміші дворянські роди України ХІХ сторіччя.

Початок у суботу, 26 серпня, о 20:30 в Національному музеї історії України, вул. Володимирська, 2.

Вхідний квиток коштує 100 грн.
Квитки можна придбати у касі музею (з 10 до 17:00, щодня) або онлайнhttp://nmiu.kontramarka.ua/widget/excursion/152/. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

Date

Авг 26 2017

Time

20:30 - 21:30

Location

Музей Історії України
вул. Володимирська, 2