14 C
Kyiv
Четверг, Сентябрь 21, 2017
40

Велопарад дівчат #KyivCycleChic

Стильні, елегантні та надзвичайні! 15 липня зустрічаємося всі за доброю традицією біля Оперного театру, щоби показати місту та усьому світові, що таке справжній #KyivCycleChic!

Велопарад дівчат — це демонстрація велосипедного шику, яка проходить раз на рік, але яскраво свідчить: щоденні поїздки на велосипеді в Києві можливі в одязі на будь-який смак та з будь-якої нагоди — їдете ви на діловий обід, зустріч з друзями, на
побачення чи навіть у театр.

Тож з радістю запрошуємо всіх на наш Велопарад дівчат 2017! Цього року на старті на вас чекатиме атмосферний джаз, після чого всі разом вирушимо у неспішний велокруїз вулицями міста. На фініші будемо насолоджуватися літом та пікніком на Пейзажній алеї.

Реєстрація на подію: https://goo.gl/FfQAFe
Реєстрація веловедучих колон: https://goo.gl/An3HVb

Концепція
Стиль велопараду — CycleChic («велосипедний шик»)
Поширений у Європі та цілому світі велосипедний стиль СycleChic робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах (сітібайках) — на противагу велосипедному спорту, який сформував та укорінив сприйняття велосипедної їзди як такої, що існує для небагатьох і потребує спортивного одягу та «екіпірування». Це рух, покликаний переосмислити велосипед як засіб пересування, ефективний, практичний і такий, що полегшує наше життя. Ми прагнемо поширити цю моду і у Києві!

Час: 15 липня (субота), збір з 15:00, старт — о 16:00
Місце: місце збору та старт — площа біля Оперного театру, вул.Володимирська, 50 (джаз, фотозона, формування колон);
фініш — Пейзажна алея, галявина поруч з Історичним музеєм (пікнік і подарунки)

Маршрут: Національна опера — Пейзажна алея, на вибір:
— Light — 5 км (легкий маршрут для новеньких) —
— Hard — 10 км (темп швидший для більш досвідчених велосипедисток)

Наш меседж місту
Київських велосипедистів щороку стає більше, але жінок серед них досідуже мало. За результатами підрахунку АВК, серед київських велосипедистів жінки складають не більше 12-20%. Саме тому стереотипний київський велосипедист уявляється як хлопець у велоформі або спортивному одязі. Велопарад дівчат дає нагоду розірвати ці шаблони і довести, що ваш стиль одягу визначаєте саме ви, а не ваш велосипед.
Ми прагнемо зробити велосипедисток більш видимими та допомогти сісти на велосипед тим, хто досі не може на це наважитися. Вчимося разом безпечно, зручно та красиво їздити на велосипеді!

Велошкола з безпеки руху в Києві: Оболонь, Троєщина, Нивки — РЕКОМЕНДУЄМО!
Напередодні Велопараду дівчат запрошуємо 9 липня всіх на нашу безкоштовну Велошколу з безпеки руху у трьох районах — Нивки, Троєщина та Оболонь. Радимо відвідати наше заняття не лише тим, хто на велосипеді нещодавно, а й досвідченим велосипедисткам. Освіжити та покращити свої знання ПДР ніколи не буде зайвим! Реєстрація на Велошколу: https://goo.gl/QCf5eT

Велопаради дівчат – по всій Україні!
Запрошуємо інші міста також проводити велопаради дівчат. Ми підготували коротеньку інструкцію з порадами щодо проведення велопараду — http://velotransport.info/?p=4465.

Організатор велопараду дівчат у Києві – Асоціація велосипедистів Києва. Запрошуємо долучатися до події партнерів, веловедучих, фотографів.

Контакти:
Анастасія Макаренко,
координаторка події
friends@avk.org.ua
097 11 911 42

Марина Блудша
медіакоординаторка АВК
media@avk.org.ua
097 793 05 69

Довідка:
Велопаради дівчат проводяться з 2010 року у містах України. Велопарад у Києві ініціювали та вперше провели активістки Асоціації велосипедистів Києва. З 2011 року до Велопарадів дівчат долучаються велосипедистки з інших українських міст.

Date

Июл 15 2017

Time

15:00 - 20:00
Національна опера України

Location

Національна опера України
ул. Владимирская, 50