-1.3 C
Kyiv
Суббота, Февраль 4, 2023
005

Відкрита лекція Влада Троїцького

Відкрита лекція засновника ГОГОЛЬFEST Влада Троїцького.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/ZJPYHn

Після нас хоч потоп? У цьому році з 7 по 17 вересня вдесяте (і за словами організаторів востаннє) відбувся найбільший за кількістю локацій, подій та артистів фестиваль сучасного мистецтва в Україні. Ім’я цієї події — ГОГОЛЬFEST. Цьогорічний фестиваль за масштабами: в цьому році організатори очікують 900 учасників з 12 країн і за 11 фестивальних днів обіцяють 300 подій.

ГОГОЛЬFEST — не єдиний проект та досягнення Влада Троїцького. Він став засновником багатьох проектів, в числі яких етно-хаос-квартет ДахаБраха і фрік-кабаре Dakh Daughters — два українських колективи, які стали міжнародними брендами України. А в цьому році Троїцький представив новий театрально-музичний колектив — ЦеШо. Найстаріший проект режисера — заснований ним же ще в 1994 році театр Дах — також продовжує свою роботу, і не тільки як репертуарний театр, але і як проектний майданчик для молодих театральних колективів.

На зустрічі ми дізнаємось про актуальні проблеми культурної діяльності та фестивалізацію культури, а також матимемо можливість задати свої запитання.

Зустрічі культурологічного клубу відбуваються щосереди у червоному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка в аудиторії №326.

Date

Сен 27 2017

Time

19:30 - 21:00
Category