18 C
Kyiv
Четверг, Сентябрь 21, 2017

Відкрита ніч. Дубль 20

«Відкрита ніч. Дубль 20» відбудеться 24-25 червня.
Як і в попередні роки, основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві. Паралельні покази й трансляції кінопоказів пройдуть більш ніж на 65-ти майданчиках України та світу, в тому числі у зоні АТО. Цього року нас побачать у Польщі, Молдові, Білорусі, Німеччині, Португалії, Чехії, Молдові та Єгипті. Пошук офіційних майданчиків фестивалю триває, тому ми запрошуємо усіх активних шанувальників кіно долучатися до фестивалю та організовувати синхронний перегляд кіно.

Участь у фестивалі можуть брати короткометражні ігрові, документальні та анімаційні фільми.
У 2017-му році фестиваль відзначиться розгорнутою ретроспективною програмою. Партнером ретроспективної програми стане Національний центр Олександра Довженка. Ретроспективна програма триватиме впродовж червня, а її завершенням стане живий кіноперформанс у день відкриття фестивалю – 24 червня на АртПричалі у Києві.

Фінансування фестивалю здійснюється за рахунок державних установ, громадських організацій, приватної ініціативи, благодійних внесків тощо.
Генеральний партнер – «Райффайзен Банк Аваль»
Генеральний медіа-партнер – телеканал ICTV
Постійний партнер Компанія «ВАВІЛОН»

Партнери:
видавництво «Зелений пес»
надійність сценічного простору — компанія «Алвіс».

У 2017-му році фестиваль пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації.

Подробиці

Date

Июн 24 2017

Time

17:00 - 05:00

Location

АРТ-ПРИЧАЛ
вул. Набережно-Хрещатицька, причал 2
Category