14 C
Kyiv
Четверг, Сентябрь 21, 2017
16

Відкриття персональної виставки фото Дениса Копилова «Між двома полюсами»

У арт-просторі Barvy представлять фото з найбільш екзотичних, диких та прихованих куточків нашої планети. Фотограф Денис Копилов побував в Антарктиді, Арктиці, Кенії, Уганді, Конго, Бразилії та Папуа – 6 років неймовірних подорожей відображенi на його фотографіях, багато з яких опубліковані виданнями National Geographic і «Мир Туризму».

Ми побачимо справжні secret place, племена людожерів та людей «з кам’яного віку», найяскравіших представників тваринного світу, види природи, від яких захоплює дух, та первозданні емоції у дитячих поглядах.

«Я виріс на творах Жюля Верна, Джека Лондона та Альфреда Шклярського і життя подарувало мені можливість відправитися по місцях моїх дитячих мрій! Я зустрічав свій день народження на протоці Дрейка, у найбiльш штормовому місці на Землі, гостював у поселенні племен, які ще недавно були людожерами, добирався до Антарктики спеціально, щоб побачити колонії пінгвінів та величезні кольорові айсберги, знімав горил в Африці, білих ведмедів і моржів в Арктиці. Побачити і пережити таке – найкращий спосіб розширити власну свідомість!»

Денис Копилов

Чекаємо вас на офіційному відкритті виставки у арт-просторі Barvy 5 липня о 19:00!

Інформація та резерв 098 306 33 33

Подробиці тут.

Date

Июл 05 2017

Time

19:00 - 23:00

Location

BARVY арт-простір
вул. Мечнікова, 3