Показ фильма Ride The Planet: Kazakhstan

Презентация фильма Ride The Planet: Kazakhstan. Съемки проходили на Северном Тянь Шане в Заилийском Алатау. Локации: Космостанция, ледник Туюксу.

В съемках принимали участие: Константин Галат, Иван Малахов, Александр Ильин, Александр Бойко и гид компании SnowLab Ибрагимов Рустам.

Операторы: Денис Гусев, Аня Савоськина, Данила Ильющенко, Константин Галат, Ибрагимов Рустам.

начало в 20:00
вход — свободный
Mezzanine

Відкрита ніч. Дубль 20

«Відкрита ніч. Дубль 20» відбудеться 24-25 червня.
Як і в попередні роки, основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві. Паралельні покази й трансляції кінопоказів пройдуть більш ніж на 65-ти майданчиках України та світу, в тому числі у зоні АТО. Цього року нас побачать у Польщі, Молдові, Білорусі, Німеччині, Португалії, Чехії, Молдові та Єгипті. Пошук офіційних майданчиків фестивалю триває, тому ми запрошуємо усіх активних шанувальників кіно долучатися до фестивалю та організовувати синхронний перегляд кіно.

Участь у фестивалі можуть брати короткометражні ігрові, документальні та анімаційні фільми.
У 2017-му році фестиваль відзначиться розгорнутою ретроспективною програмою. Партнером ретроспективної програми стане Національний центр Олександра Довженка. Ретроспективна програма триватиме впродовж червня, а її завершенням стане живий кіноперформанс у день відкриття фестивалю – 24 червня на АртПричалі у Києві.

Фінансування фестивалю здійснюється за рахунок державних установ, громадських організацій, приватної ініціативи, благодійних внесків тощо.
Генеральний партнер – «Райффайзен Банк Аваль»
Генеральний медіа-партнер – телеканал ICTV
Постійний партнер Компанія «ВАВІЛОН»

Партнери:
видавництво «Зелений пес»
надійність сценічного простору — компанія «Алвіс».

У 2017-му році фестиваль пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації.

Подробиці

Допрем’єрний показ «Маніфесто»

13 мистецьких монологів і 13 перевтілень видатної актриси Кейт Бланшетт — у фільмі Джуліана Розефельдта “Маніфесто”, допрем’єрний показ якого відбудеться у Кінотеатр «Жовтень» 14-го червня о 19:20. Перед показом — welcome-drink для всіх глядачів, що розпочнеться о 18:45.

В сенсаційній кіноінсталяції Розефельдт у взаємодії з австралійською акторкою Кейт Бланшетт дає нове життя найбільш відомим і провокативним текстам митців сучасної доби. Фільм складається зі серії вражаючих монологів, які Розефельдт створив, адаптуючи та складаючи в колаж маніфести митців — від декларацій футуристів, дадаїстів і ситуаціоністів до роздумів окремих художників, архітекторів, танцівників та кінематографістів, серед яких Казимир Малевич, Дзиґа Вертов, Сол Левітт, Івонн Рейнер, Ларс фон Трієр та Джим Джармуш. Бланшетт виконує ці маніфести, перевтілюючись у 13 різних персонажів — шкільну вчительку, ведучу новин, працівницю фабрики, бездомного чоловіка — в дослідженні сили й актуальності історичних заяв для сучасного світу.

Часто написані в молодому віці, ці маніфести не тільки відображають бажання й запал авторів змінювати світ за допомогою мистецтва, але й озвучують голоси цілих поколінь. Даючи їм нове дихання, Розефельдт досліджує актуальність та універсальність декларацій митців усього ХХ століття й зміни в динаміці між політикою, мистецтвом і життям у сучасну епоху.

Фільм виріс із 13-канальної інсталяції, котра була вперше продемонстрована в австралійському музеї кіно, відео та цифрового мистецтва ACMI (Australian Centre for the Moving Image) у Мельбурні в 2015 році. Після цього вона демонструвалася в Берліні, де проходили зйомки, Сіднеї та Нью-Йорку. В січні 2017 року її автор Джуліан Розефельдт представив кіноверсію на фестивалі Санденс у США.

В український кінотеатральний прокат стрічка вийде вже 15-го червня.

Квитки на подію тут.

 

Тиждень швейцарського кіно 2017

До 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків України та Швейцарії Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні та компанія Arthouse Traffic запрошують на фестиваль «Тиждень швейцарського кіно», який вперше пройде у Києві 15-19 червня.

Фестиваль відкриває абсурдна комедія «Ласкаво просимо до Ісландії». «Марнославство» Лайонела Баєра – сатирична драма про немолодого архітектора, який через хворобу хоче вдатися до послуг асистованого самогубства. Анімацію представляє фестивальний хіт цього року – «Життя Кабачка» Клода Барраса, створений у копродукції з Францією. Драматичний фільм «Я – воротар» розповідає історію чоловіка, який щойно вийшов із в’язниці – термін він отримав, відмовившись здавати свого друга. До програми фестивалю також увійшов альманах «Батьківщина». У ньому десять режисерів фантазують на тему того, як країна долала би наслідки руйнівного урагану, що поставить під загрозу її існування.

Програма та квитки тут.