8.7 C
Kyiv
Пятница, Октябрь 20, 2017

Презентація книги Наталки Фіцич «Культ предків»

13 жовтня о 14:00 Наталка Фіцич та Музей книги і друкарства України запрошують на презентацію книги «Культ предків. Нетуристичні звичаї України» (видавниц тво «Фоліо», 2017), що відбудеться в межах VIII Фестивалю української диятчої книги Азбукове Королівство Магів і Янголів.
Відома журналістка, авторка телевізійних проектів: документального циклу «Відкрита зона» (соціальні, історичні, культурологічні явища та персони), «Майстер-клас» (народні ремесла та майстри), «ПроОбраз» (видатні діячі культури), Наталка Фіцич майже рік подорожувала Україною, записуючи та за допомогою фото- і кінокамери, фіксуючи старовинні обряди і традиції різних регіонів нашої країни. Ця книжка — результат роботи багатьох людей, яким не байдужа спадщина наших предків.
«Культ предків. Нетуристичні звичаї України» — це 34 розділи книжки, які присвячені якомусь святу або звичаю. Є і різні додатки: народні прикмети, рецепти страв, фото і навіть відео, що відкриватимуться за допомогою QR-кодів.

Остап Ступка читає поєзію

Друзі, нас чекає незрівняний вечір! Почнеться він о 19.00 під чарівні мелодії Ернста Морозова. А потім на сцені з’явиться Остап Ступка, що поділиться з вами своїми улюбленими віршами, серед яких творчість неперевершеної Ліни Костенко і багато інших!
Вхід 200 грн.

Выставка-презентация книги Игоря Шурова

На этот раз «Слоуны» Игоря Шурова приглашают вас на выставку-презентацию в самом подходящем для этого дела месте – в галерее-баре 32Vozdvizhenka ARTS HOUSE,Old Fashioned Bar / 32. Во-первых, слоуны – знатные галеристы, во-вторых, Воздвиженка очень похожа на Верхний Македонск, в-третьих, арт-хаус – жанр, в котором слоуны чувствуют себя как в тапочках, то есть как в хаусе, в – четвертых, это галерея – бар, а слоуны – известные любители «тревожных капель». Разумеется, в умеренном количестве;)

В программе:
Музыкальная импровизация «Музыкалос торквато тассо и шепот венских стульев» в исполнении Ольга Шурова (Olga Shurova) и#ЛевШуров – дочери и внука Игоря, которые по счастливому стечению обстоятельств оказались еще и известными и музыкантами

Выставка-продажа оригинальных пастелей Игоря Шурова, которые были использованы в книге в качестве иллюстраций

Коктейль вечера — «Тревожные капли», который каждый желающий сможет приобрести всего за один…лимончик.

Автограф-сессия, в процессе которой вам, собственно, и упадет этот самый лимончик;)

Вход свободный.

Літературний вечір на підтримку Марини Єщенко

10 жовтня, у вівторок, о 19.00, у Paliturka — Coffee & Books відбудеться благодійний Літературний вечір на підтримку Марини Єщенко
Марина — письменниця, авторка кількох книжок прози, одна з найяскравіших представниць літ.угруповання Свідки Слова, талановитий організатор, кандидат наук, бібліотекар, блогер і чудовий друг. Зараз вона в лікарні з діагнозом «інсульт» і родині не вистачає коштів на лікування.
На вечорі ви почуєте прозу й поезію молодих українських авторів, зможете придбати книжку Марини «Життя моє» і, звісно, висловити свою підтримку.
Відсоток від придбаних напоїв і книжок піде на лікування. Окрім того, ми збиратимемо гроші в скарбничку, яку відвеземо Марининій родині.
Чекаємо на всіх, хто знає Марина Єщенко, любить літературу й готовий боротися з нами.
Давайте переможемо хворобу разом!

Глінтвейн дорогою на Говерлу від Василя Карп’юка

Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Discursus» запрошують на презентацію книжки Василя Карп’юка «Глінтвейн дорогою на Говерлу», яка відбудеться 27 вересня, початок – о 18.00. Модератор – Мирослав Лаюк.

«Глінтвейн дорогою на Говерлу» — це дуже спокійна і розважлива поетична книжка, в якій усе знає своє місце і свій час. Її композиція чітка і виразна, і чотири частини збірки — «серце», «думки», «душа» і «гори» — це не просто маркери, які тематично структурують книжку, а радше пріоритети, на яких будується мала приватна авторова життєва філософія, оправлена в поетичну форму.
Любов, думання про світ, стосунки з Богом і життя серед гір — це основні вектори, які визначають траєкторію письма. А наявність цих чотирьох речей на щодень — любові, думання, віри і життя у своїй малій батьківщині — як видно з погідних інтонацій віршів, і є тим, що робить людину щасливою.

Модератор зустрічі – Мирослав Лаюк.

Адреса книгарні “Є”:
м. Київ,
вул. Хрещатик, 46
Телефон: (044) 337 97 72
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Та, Що Їсть Цукерки, або

Этот проект — литературно-пластический перформанс. По жанру это — синтез пластики, поэзии, драмы и кино. По форме изложения — притча-размышление, экзистенциальные наблюдения над нами-человеками во времена хаоса-потопа.
Да, но при чем тут Поедающая? Она — главная героиня, глазами которой вы все и увидите, не забывая открывать свои 😁
А конфеты? С одной стороны — говорить о самом главном нужно так, чтобы не забыть об удовольствии. Потому что без него познание истины будет подобно хождению по горящим углям.
А с другой — что есть конфета и что спрятано в фантике? Что происходит с человеком, когда он находит там не то, что ожидал и почему?
И кто этому причина?

Сказки на ночь | Цветы для Элджернона

Начинаем новый сезон Сказки на ночь с эксперимента по улучшению интеллекта. В гостях Чарли Гордон и мышонок Элджернон. Счастье зависит от ума или знания умножают печали? Почитаем об этом в пятницу за бокалом Martini.

Читает Александра Брисова, актриса театральной студии Сверхзадача.
Книга для взрослых и детей, про взрослых и детей. О том, чего каждый желает себе и ближнему – поумнеть. Простой сюжет, вечные вопросы, больше десятка экранизаций и театральных постановок. Потому что о самом главном слушать никогда не скучно. Приходи слушать!

Дорогой член Botan Club, поздравляем! Сказки на ночь для тебя теперь – бесплатны! Только зарегистрируйся, пожалуйста, здесь:https://botan.ua/events/08-09-2017

Дорогой ботан, который еще не в клубе. В новом сезоне Сказки на ночь стоят теперь с регистрацией 200 грн, обрати на это внимание. Стоимость без регистрации – 250 грн, так что срочно регистрируйся тут:https://botan.ua/events/08-09-2017

А если ты только что понял, что тебе надоело платить за мероприятия – добро пожаловать домой: https://botan.ua/club

Ждем!

Антін Мухарський. Національна ідея модерної України

Національна ідея модерної України — масштабний проект Антіна Мухарського: ілюстрована збірка есе, інтерв’ю та цитат видатних українців, які творять майбутнє просто зараз.

Це книжка-дискусія та книжка-пошук. На її сторінках митці, літератори й філософи діляться своїми поглядами на українську ідентичність, національну ідею та шляхи історичного розвитку України.

Долучайтесь до розмови!
Зустрічаємось 6 вересня о 19:00 в українському арт-гастрономічному просторі «Остання Барикада».

https://www.ukrideabook.com.ua/

Де: арт-гастрономічний простір Остання Барикада, біля Лядських воріт
Коли: 6 вересня, 19:00
Вартість: 100 грн
Бронювання столиків: 068 907 1991

День знижок у Видавництві Основи

В наступну середу, 6 вересня, в нашому офісі відбудеться розпродаж дитячих книжок та альтернативної серії шкільної класики.
Ми не обіцяємо книжок задарма, але знижку в 30% на 13 позицій гарантуємо.

— «Тигролови» Іван Багряний
— «Місто» Валер’ян Підмогильний
— «Кайдашева сім’я» Іван-Нечуй Левицький
— «Лісова пісня» Леся Українка
— «Вечера на хуторе близ Диканьки» Микола Гоголь
— Збірка поезії та прози «Розстріляне Відродження»
— «Дзеркалинка» Брейдін Фернворт
— «Мій дідусь» Катаріна Собрал
— «Джунглі в долині Мумі-тролів» Туве Янсон
— «Червона книжечка» Ганна Копилова
— «Абетка»
— «Байки Федра»
— «Гордість і упередження і зомбі» Джейн Остін та Сет-Ґрен Сміт

Ми працюватимемо з 10:00 до 19:00
За адресою: Георгіївський провулок 7, 3 поверх

Ласкаво просимо!

День Народження Книгарні Смолоскип

«SALOONСМОЛОСКИП»: літературна вечірка в стилі вестерн
У програмі:
«Тропа мерця» — лекція Анатолія Дністрового
Поетичне родео
Конкурси
Літературний Darts
Вечори на хуторі біля Чикаго
Останній із могікан
Дефіле «Джанго вільний»
Лотерея «Безпрограшний «Лас-Вегас» і фуршет «Чіпси unlimited».
Ведучі: Хороший, Поганий і Злий
Дрес-код: дикий або цивілізований
вул. Межигірська, 21. м. Київ
Доїзд: Метро “Контрактова площа”,
вихід до вул. Нижній вал.