31.3 C
Kyiv
Пятница, Август 18, 2017

Курс «Як писати для дітей і підлітків»

Як написати книгу, яку полюблять діти? Про це розкажуть відомі письменники 8 липня в Києві на курсі «Як писати для дітей і підлітків».

Обов’язкова попередня реєстрація учасників: https://goo.gl/H4jhzh

Лектори:

• Леся Воронина, дитяча письменниця, редакторка, радіоведуча;
• Тетяна Стус, письменниця, літературний критик, головний редактор порталу про видання для дітей та юнацтва «БараБука»;
• Міра Київська, дослідниця дитячої літератури, співзасновниця культурного проекту для дітей «Букмоль»;
• Іван Андрусяк, письменник, головний редактор видавництва «Фонтан Казок»;
• Антоніна Оксанич, психолог, гештальт-терапевт, ведуча навчальних програм для батьків і дітей, авторка терапевтичних казок

У програмі – 5 лекцій, з яких Ви дізнаєтесь:

• як створити сюжет і персонаж, якого полюблять діти;
• актуальні тренди і бренди в дитліт: на що є попит читачів і видавців;
• сучасні жанри та формати дитячої та підліткової літератури;
• як зацікавити читанням і книжками – психологічні прийоми;
• «фішки», якими можна зацікавити дитину читанням та книжками.

Курс буде цікавий для авторів, які планують писати для дітей та підлітків, та всім, хто цікавиться літературою або хоче зрозуміти які книжки варто читати дітям.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Щоб стати учасником курсу, потрібно попередньо зареєструватися:https://goo.gl/H4jhzh Зареєстрованим учасникам ми надішлемо детальну програму і деталі щодо участі в курсі. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 600 грн.

У вартість входить:
• повна навчальна програма;
• роздаткові матеріали;
• кава-брейки;
• список рекомендованої літератури.

Дата і час проведення: 8 липня (з 10:00 до 18:00)

Місце проведення: Щербенко Арт Центр (вул. Михайлівська, 22-В)

Контактна особа: Анастасія (095-849-16-33, litosvita.org @ gmail.com)

Організатор: LITOSVITA

Детальніше про курс читайте на сайті: https://goo.gl/fXpx5s

Східноєвропейський роман #7. Єврейські письменники

Недільні зустрічі за лекціями про східноєвропейські романи ХХ сторіччя, про які розповідає літературний критик Євгеній Стасіневич, вже стали теплою традицією.
Друзі, у нас остання лекція курсу – і поговоримо ми про творчість тих авторів, які витворюють у світовій літературі окрему «наднаціональну» єдність. З певною мірою неточності можемо назвати їх єврейськими письменниками, хоча писали вони не тільки на івриті чи їдишем: є серед них і ті, кого вважають невід’ємною частиною польської, французької і американської літератур.
Нобелівські лауреати Шмуель Агнон й Ісаак Башевіс Зінгер; Елі Візель, Єжи Косинський і Юліан Стрийковський – чи поєднує цих настільки різних авторів щось, окрім походження? Чи, розійшовшись у різні літератури, ці письменники дійсно утворюють те явище, яке можна назвати «єврейською літературою центрально-східноєвропейських теренів»? І якщо так, то якою мірою подібний тип «мистецької чуттєвості» впливає на літературу сьогоднішню і чи можемо ми зарахувати до цього «клубу», скажімо, Людмилу Уліцьку?
Наостанок спробуємо дати відповідь на достоту «прокляте» питання: що робить центрально-східноєвропейський роман явищем непроминальним і безкінечно важливим – актуальність проблематики чи ті художні пошуки, які присутні у цій прозі? І чи взагалі можливо – і в даному випадку, і в літературі як такій — розмежовувати «етику» й «естетику»?
25 червня, 12:00 – всі до нас, будемо завершувати!

Де: арт-гастрономічний простір Остання Барикада, біля Лядських воріт
Коли: 25 червня, 12:00
Бронювання столиків: 068 907 1991

Golden Coal: презентація журналу

У суботу, 24 червня, у просторі Відкритої бібліотеки кра́сних мистецтв Shcherbenko Art Centre презентує проект призерів конкурсу МУХі 2015 — журнал Golden Coal про андеґраундну культуру Донбасу. А вже о 22:00 стартує вечірка R+N+D х Призма.

Над проектом Golden Coal працює співтовариство Луганської Контемпорарі Діаспори (ЛКД), створене учасниками арт-кластеру «R+N+D» і творчого союзу «Суповой набор», який отримав спеціальну премію конкурсу молодих українських художників МУХі 2015. Журнал видається за підтримки Щербенко Арт Центру.

Автори журналу відмовилися від власних аналізу та інтерпретацій: пряма мова тут належить безпосередньо молоді з непідконтрольних Україні Донецька й Луганська, яка живе й працює в умовах складної інформаційної і культурної ізоляції.

З 20:00 у Відкритій можна буде погортати журнал, послухати розповіді авторів про роботу над виданням і дізнатись про мистецько-культурні процеси на Сході України. Презентацію за участю художників модеруватиме Dmitry Chepurnoy — культуролог, координатор проекту Донбасские Студии фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.

Презентація відбуватиметься російською мовою.

Після презентації о 22:00 у Plivka розпочнеться вечірка R+N+D х Призма.

Лайнап:
— Sasha Very
— John Object (live)
— 7991н
— ТАТАМОВИЧ
— Limlimsen (live)

Вхід на презентацію вільний.
Після 23:00 — вхід 100 ₴. Приходьте!

Щербенко Арт Центр дякує за підтримку:
— Відкрита бібліотека кра́сних мистецтв
— Plivka
— платформі культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ
— проекту Донбаські студії