14 C
Kyiv
Понедельник, Сентябрь 25, 2017

Artist talk резидентки Евеліни Куйман

27 червня о 19:00 у креативній спільноті IZONE відбудеться artist talk фотографині з Німеччини Евеліни Куйман. Протягом червня Евеліна була учасницею резидентської програми фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

Під час artist talk Евеліна розповість про екологічне проявлення фотоплівки (з допомогою кави, соди та інших компонентів), а також покаже декілька робіт, які їй вдалось зробити протягом резиденції й над якими вона продовжуватиме працювати у Німеччині. В рамках резиденції у ІЗОЛЯЦІЇ Евеліна працювала на базі ФотоЛаб IZONE, досліджуючи флористичну символіку України та робила свої фотографії з допомогою раритетної камери ФКД.

Евеліна отримала ступінь бакалавра з журналістики, навчалася в Університеті Прикладної фотографії Fotovakschool в Амстердамі. Її роботи були показані на виставках по всій Німеччині. У 2014 році Евеліна отримала премію у сфері фотографії Баварського регіону Oberpfalz. З 2009 року фотопроекти Евеліни концентруються на темах, в яких поєднуються наукові факти з особистими історіями. Евеліна візуалізує цифри і факти законів фізики, астрономії та математики; фокусується на поєднанні тем, таких як: обертання землі, колапс зірок і походження вуглецевих атомів в людських тілах.

Приїзд Евеліни Куйман до Києва став можливим завдяки співпраці з резиденцією Oberpfälzer Künstlerhaus, що у Баварії та підтримціПосольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew.

Адреса: вулиця Набережно-Лугова, 8,
4-й поверх, студія 2.
Вхід вільний

Штучний інтелект: досягнення чи загроза?

ОДНОАКТНА ВИСТАВА ЗА УЧАСТЮ ДВОХ ВИСОКОЧОЛИХ ІНТЕЛЕКТУАЛІВ

Чи вміють машини думати? Поліфонія поглядів: запрошуємо на діалоги науки та культури.

Новий формат, нові враження та повна картина знань, аби відповідей було більше, ніж питань. Запрошуємо вас на подію, де одна тема зазвучить в різній тональності. Не протистояння, а доповнення, не суперечка, а дослідження, для вас малюватимуть повну картину явища два експерти з кардинально різними системами мислення та знаннями.

Ви побачите та зрозумієте більше, доповните систему уявлень та складете власний пазл понять про штучний інтелект.
Це подія, що подарує вам 3D-бачення проблем сучасності та одвічних питань.

🔸 Як свідомість впливає на розум?
🔸 Якщо роботи виконують завдання людини, чи значить це, що вони здатні думати?
🔸 Що таке взагалі штучний інтелект та де його шукати?

Andrii Baumeister розтлумачить, що таке свідомість та чи можна виховати робота? А Andrey Yavorsky розповість, коли техніка стає інтелектуальною, чи можна створити штучну волю та коли роботи перевершать людину?

2 години, 2 спікери та безліч питань, на які ми спробуємо знайти аргументовані відповіді. Модерує подію та керує істиною Alexander Komarov.

🔹 Коли? Четвер 6 липня о 19:30.
🔹 Де? DEC place за адресою бул. Лесі Українки 23Б.

Це варто почути! Тож не прогавте, реєстрація тут https://culturalproject.org/courses/artificial-intelligence-the-play

🔹 Вартість: перші 30 місць — за ціною 250 грн., наступні 50 — 275 грн. Решта — 300 грн.

Інформаційний партнер Платформа