26.4 C
Kyiv
Пятница, Август 18, 2017

Poster REX в Киеве: выставка плакатов и artist talk

Poster Rex — группа дизайнеров из Германии. Ларс Хармсен (Мюнхен) и Маркус Ланге (Лейпциг) организовывают коллаборационные печатные сессии с местными дизайнерами по всему миру. Для каждой сессии они приглашают нового художника, известного в своей стране и за ее пределами. Все плакаты — это шелкографии, напечатанные вручную или с использованием других цифровых или аналоговых технологий. У каждой сессии есть своя тема.
Итак, Poster Rex едут в Киев! ОМШ хостит немецких собратьев и приглашает вас взглянуть на результат. В этот киевский раз тема сессии: CRISIS, WHAT CRISIS, а дизайнер от Украины — Ольга Терещенко. 3 и 4 августа дизайнеры будут экспериментировать с печатью, а 5го августа в 19-00 дадут лекцию BALANCE OF POWER на 4м этаже IZONE и покажут результат коллаборации.
Приглашаем знакомиться, вдохновляться и выпить по коктейлю в компании шелкографических профессионалов.
Вход свободный.
Регистрируйтесь, пожалуйста:
https://izone.ua/ru/event/655

Рік Копсі. Paintscapes

Знімки Ріка Коупсі створені на перетині цифрових технологій і традиційних живописних практик, та об’єднані у цикл під назвою «Paintscapes». Під час свого експерименту автор намагається виявити саму сутність художнього процесу та поєднує фотографію із матеріальною «фарбовою» першоосновою, і при цьому не просто породжує нові художні образи, а й наповнює їх новими значеннями.

На фотографіях, створених у режимі макрозйомки, зафіксовані ділянки живописного полотна. Досліджуючи поверхню застиглих олійних фарб, автор розглядає фарбу як певну субстанцію, відчутну матерію, яка покликана стати в руках художника «живою плоттю» художнього образу. «Макровигляди» живописної поверхні напряму відсилають до значення слова «paintscape» – поєднання англійських слів, що позначають фарбу та місце чи ландшафт. У роботах також присутня безпосередня алюзія на жанр морського пейзажу, і передусім – на творчість славетного британця Вільяма Тернера.

«У цьому експерименті мене цікавить взаємодія живописного оригіналу – першоджерела – із образом, який з’являється внаслідок фотозйомки, а також поєднання рукотворного процесу із технологічними можливостями машини. При цьому я спостерігаю результат, де матеріальна субстанція – фарба – створює новий образ, відчутний на емоційному рівні, фактично новий художній твір» – коментує проект Рік Коупсі.

Експозиція включає 20 фотографій, що стилістично поєднані контекстом морського пейзажу, а також відеофільм «Ерозія», який у режимі макрозйомки показує процес руйнування фарбового шару, і дає можливість відчути зникнення живопису як такого та усвідомити примарність його існування.

Коли: п’ятниця, 4 серпня, 19.00
Де: Port creative hub, вул. Набережно-Хрещатицька 10-А

Інформація:

Рік Коупсі – британський художник, куратор, теоретик, викладач. Вивчав образотворче мистецтво в художній школі м. Фалмут, отримав ступінь магістра мистецтв в університеті Манчестер Метрополітен. Наразі викладає теорію мистецтва у Манчестерській школі мистецтв. Роботи художника регулярно експонуються у Великій Британії та за кордоном. Живе і працює у м. Манчестер.

Port creative hub – мультифункціональний простір на Подолі для сучасних культурних ініціатив. Це проект команди Art Management із ревіталізації промислового об’єкту шляхом залучення потенціалу креативного сектору економіки. культурних та творчих ресурсів. Відкритий влітку 2015 року. Зараз у Port creative hub функціонують художня галерея, студія для митців, бібліотека, лекторій та майданчик для репрезентації творчих або соціальних проектів.

Искусство одиночества

Pavlovka ArtGallery представляє кураторський проект.

З питань участі звертатись Igor Belsky +380997265876
Юлия Геннадиевна +380679857783

Самотність — це нестерпний жах чи життєва необхідність заглиблення в суто особисте…
Для когось самотність цілком звичайний та необхідний стан. Коливання нашого ставлення до самотності вражає своєю амплітудою. Інколи ми згодні бігти на край світу, щоб втекти від тиску соціуму, шуму, гаму, безладу, хаосу.
Тиша як чисте тло, народжене поглинати кожний рух та подих митця в самоті. Така жадана тиша — то ніщо, то простір дії.
Та бажана самотність стає в одну мить несамовито нестерпною, жахаючою, майже паралізуючою, як і сама смерть.
Наша єкспозиція має стати візуальною мандрівкою за межу відомого, звичного — кроком у світ, де ще ніхто не бував. Кожний з авторів має змогу показати свій шлях до суто особистого. До світу самотності. Візуальні образи як орієнтири у просторі мають не дати нам заблукати у самоті.

Что есть одиночество?
Человек как субстанция общественная пытается от него убежать всеми известными ему способами.
Внешне это сделать очень просто. У «неодиночества» есть своя атрибутика: муж, жена, дети, семья, друзья и т.д. и т.п. На первый взгляд все просто. Но как с внутренним одиночеством?
От него тоже бегать всеми силами? Но если убежать, как быть с собственным Я, с идентификацией в этом мире?
И что есть одиночество для творческого человека? Ведь если изгнать это состояние из собственной души, не давать личности претерпевать трансформации, которые большей частью сопряжены со страданиями и переживаниями, человек не достигнет высот, которые ему предначертаны. Потому что любое из искусств должно затронуть нить в душе зрителя, торкнуть, пробудить чувства, вызвать эмоциональный отклик.
Но вопрос границ внутреннего одиночества каждый решает сам для себя, равно как и кому дать ключик от дверцы и насколько позволить войти.

FetishX0

Сборная экспозиция, в которой примут участие 40 деятелей искусства. Скульпторы, графики, художники, инсталляторы, фотографы, коллажисты.
Киев vs Берлин

Проект FetishX0 затрагивает тему сомнительных ценностей современного поколения. Разговор о предметах безусловного признания и слепого поклонения. Выставка-обсуждение, но не осуждения нынешних реалий.

Подробнее тут.

Експозиція протигазів — «Дихати»

Експозиція індивідуальних засобів захисту від випадків масового ураження. Протигази та інше устаткування цивільної оборони, яким комплектуються укриття десятками років, та яким в надзвичайних ситуаціях повинен вміти користуватися кожен.