Якщо ти точно знаєш, що в суботу ти будеш довго спати, потім покатаєшся на велосипеді (доречі bit.ua склали декілька чудових та безпечних маршрутів, глянь тут), а ввечері подасишся з друзями до Fazendu, пити і танцювати до ранку, закривай статтю до бісової бабусі. Але якщо ти ще вагаєшся або  взагалі не знаєш що робити, ми все розпланували. Отже, обирай:

Субота, 21 червня

СТАРТ В ЕДЕLZ50qGfYNEA

Зранку, о десятій в «Циферблаті» розпочнеться «Старт в еде». Одноденна міні-конференція, яка збере на одному майданчику найяскравіших  гастродіячів київського food ринку, котрі не цураються рваних джинсів  (Вулична Їжа, БЛАГОФЕСТ, Три Дня в Саду, Food Film Fest, VAGABOND, Можжевельник, YELLOW, Розумна кава на Льва Толстого).

ЗАПАШНА КАВА

Опівдні можна отримати безкоштовну каву за вірш (свій чи чужий) у компанії Олександра Ірванця та молодих поетів. О 12 годині в Купідоні за адресою вул. Пушкінська 1-3/5.

ЕКСКУРСІЇ

Як поп’єте запашної шарової кави, приєднайтесь до однієї із трьох екскурсій: 1. «Наш маленький Париж» о 15.00. Прогуляйтесь  вулицями Городецького та Заньковецької, поговорити про хмарочоси Гінзбурга і про безліч цікавих реалій з життя Києва кінця ХІХ-початку ХХ століття. Місце зустрічі: біля Консерваторії (кут Майдану та вул. Городецького). 2. «Променад київськими контрастами» о 16.00. Місце зустрічі: біля входу на НСК «Олімпійський» з боку Еспланадної. 3. «Екскурсія на трамваї по Києву» о 17.00, Разом з екскурсоводом здійснить подорож в минуле, послухайте незабутні київські історії, жарти і легенди. Місце зустрічі: ТЦ «Самсон», біля виходу з метро «Контрактова площа». Ціна: 1,2 — 60 грн; 3 — 80 грн.

ВУЛИЧНА ПОЕЗІЯqVoGDDk04Po

Якщо о 17:00 будете в центрі, підійдіть до м. Хрещатик, послухайте одним вухом вуличну поезію, а якщо сподобається — залишайтеся. Так ще й свого вірша почитайте людям на радість. Якщо в Купідоні не начитався.

THE MOST OPEN AIR

Якщо вас не приваблює поезія та екскурсії, відправляйтеся на The Most Open Air, що буде проходити з 12:00 — 19:00. Суботній день на березі Дніпра, з улюбленою музикою і друзями. Вас очікує: пляж, бадмінтон, Вейбординг, вейксерфінг, водний мотоцикл, діджей-сети і багато іншого. Московський міст. Вхід вільний.

ОКЕАН ЕЛЬЗИ

Тут багато не скажеш. Але якщо в тебе і досі немає квитка — не хвилюйся, вони є в кассі, і не лише по 1600 грн, але і по 300 грн, так шо вперед із піснею, бажано «Моя маленька незалежність». Початок о 20.00. Роботу метро продовжать на годину, приблизно до опів на другу.xw-kxH9wQT4

Так, а тепер, якшо у вас є діти

ВОРКШОП ПРО СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО В НАЦМУЗЕЇ 

В Національному художньому музії відбудеться зустріч із дітьми 10-13 років. Чому буває так складно розуміти сучасне мистецтво? Можливо, тому що воно інакше дивиться на прийняті канони краси. Або не дружить з реальністю та ігнорує високу майстерність. Тому що митці використовують незвичні матеріали і технології, а буденні предмети чогось опиняються у виставковому просторі подібно творам мистецтва. Або все це разом. Початок о 15:00

Якшо чесно, то і я б таку виставку відвідала.
З ЧОГО ЗРОБЛЕНЕ СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО В PINCHUKARTCENTRE
PinchukArtCentre запрошує родини з дітьми 5-7 років на друге заняття програми «Зберемося разом!» На тему «З чого ж зроблено сучасне мистецтво? Матеріали і техніки», в ході якого учасники познайомляться з різноманітністю матеріалів і технік, що використовуються художниками. Також вони обговорять такі питання: яким чином технологічний прогрес вплинув на появу нових видів мистецтва, що таке ідея і як пов’язаний вибір матеріалів з ​​ідеєю твору/ Заняття проведе гід PinchukArtCentre Ольга Шишлова. Вона зустрінете  дітей на 2-му поверсі арт-центру біля стійки інформації. Початок о 12:00.

Не в залежності є у вас діти чи немає, надаєте ви перевагу театру чи рок-концерту, непитущий ви чи п’янчужка, команда ArtMisto бажає вам провести суботу весело! FUN PEOPLE FUN!

Добавить комментарий