29 та 30 травня у ЦНМ «DIYA» на кіностудії ім. О. Довженка відбудуться покази вистави «Гамлет. Вавилон».

«Гамлет. Вавилон» – візуально-музично-драматична вистава, продукція театральної компанії DollMen, створена за участі України та Швейцарії.

Прем’єра вистави відбулась у листопаді 2013 року. Також вона була представлена на фестивалі сучасного мистецтва «Гогольfest-2014».

«Гамлет. Вавилон» – це авторська інтерпретація текстів авторів різних історичних епох на тему Шекспірівського «Гамлета», що нанизані на сучасну проблему глобального мультикультуралізму.

У проекті поєднані український фольклор, концепції цюрихської музичної школи, драматична гра актора кількох європейських театральних шкіл та художнє освоєння сучасних технологічних засобів.

На наших очах вже сформувалася нова зона існування людини – її віртуальний світ, життя в якому іноді є інтенсивнішим, ніж реальне.

Драма героя вистави «Гамлет. Вавилон» – його боротьба з самим собою в умовному віртуальному середовищі, пошук притулку на землі та втрати своєї індивідуальності в сучасному світі.

Датський пілігрим мандрує під час вистави різними країнами і говорить мовами народів, землями яких пересувається. Він у вічних пошуках власного дому – землі, де можна пустити коріння. Натомість він всюди зоставляє по собі лише попелище.

Гамлет стає жертвою своїх клонів, особистих аватарів у і врешті втрачає відповідальність за власне життя. Йому лишається тільки мститись – самому собі, батькам і предкам за нереалізованість сучасної людини.

«Гамлет. Вавилон»

29 і 30 травня 2015 року, 19:00
ЦНМ «DIYA»
пр. Перемоги, 44
кіностудія ім. О. Довженка

Добавить комментарий