25 березня на лекторій для менеджерів культури Too Smart Brunches в рамках події “EVIM Youth Program” завітає датський митець Якоб Фуглесанг Міккельсен, що використовує культуру в інтересах сталого майбутнього та вдало поєднує питання екології та мистецтва, привертаючи увагу до вирішення проблемних питань.

fuslang

Якоб Фуглесанг Міккельсен є засновником проекту CO2 Green Drive Project та організовує мистецькі, технологічні та кліматичні заходи та перфоманси по всьому світу на підтримку зеленого зростання і глобальних екологічних змін. Проект співпрацює з Датським Культурним Інститутом та успішно проходив вже 37 разів у 27 містах на 6 континентах, із застосуванням альтернативних видів палива, авто використовувались у якості пензлика, GPS-технології на смартфоні як фарба, а ціле місто було полотном.  

В 2014 Якоб встановив світовий рекорд Гіннеса за «Найбільший парад електромобілів» на Ересуннському мості, що сполучає Данію та Швецію. Наступні заплановані події включають в себе акцію в Нью Йорку на День Землі, далі Санкт-Петербург (Росія) та пізніше Сеул (Південна Корея).

Полум’я, котре мотивує Якоба на роботу над проектом «The CO2 Green Drive» загорілося від його сильних переживань щодо подій в Нью Йорку в 2001 році. Він вірить, що нафта та викопне паливо стали причиною даної події. Це та сама енергія, яка призводить в дію двигуни внутрішного згорання в машинах по всьому світу. Як тільки Jacob усвідомив це та в той же час дізнався, що перша машина, яку створили 100 років тому була електричною, він повністю зрозумів своє покликання висвітити дане питання. Він реалізує дану ідею із допомогою різних видів мистецтва, базуючись на своєму досвіді роботи в Нью Йорку.

Місія Якоба — це поширирення обізнаності людей щодо альтернативної енергії,  електромобілів та сталого життя.  Та насправді наразі нам не потрібно воювати проти горючих корисних копалин, світ нових брендів може надати нам мир та нове розуміння — як ми можемо прожити гарне життя на планеті без постійних геополітичних кризисів та страху. Життя має приносити задоволення і водіння електромобілів — це гарний початок на шляху до цієї нової дійсності.

Подія у фейсбук: https://www.facebook.com/events/1579695882341949/

Дата: 25 березня, 19.00-20.30

Місце: Коворкінг Платформа (вул. Біломорська, 1а, м Лісова)

Вартість участі: 50 грн.

Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова: https://docs.google.com/forms/d/1pWkRntYbxK5L3Qpp-CA_cVcFu3DCGDZbaTu2h1GN1jM/viewform

(Про закриття реєстрації буде повідомлено за посиланням даного заходу, слідкуйте за оновленнями)

Добавить комментарий