Gres Todorchuk PR шукає соціальні проекти

0
391

Агенція Gres Todorchuk PR, яка займається культурними і соціальними ініціативами, оголошує конкурс серед соціальних проектів.

Переможці отримають можливість скористатися послугами агенції безкоштовно.

Часто ми бачимо чудові ініціативи, які не можуть собі дозволити послуги агенції, але заслуговують бути почутими всією країною. Саме тому, ми вирішили, що 2 тижні в липні наша команда буде працювати для них безкоштовно!

Олександр ТОДОРЧУК

Якщо вашому культурному, соціальному, освітньому або благодійному проекту потрібна допомога: консультація фахівців, креативні ідеї та правильні знання, будь ласка, заповніть анкету за посиланням і надішліть презентацію свого проекту на info@grestodorchuk.com з темою «Я ваш проект!».

Анкети приймаються до 10 ранку 10 липня. Агенція обере ті проекти, які вважатиме перспективними, які мають амбіції змінювати світ та розвивати Україну.

Подальша робота складатиметься з двох етапів. Перший етап роботи — 12-15 липня. Це лекції та воркшопи для усіх проектів, які буде відібрано. Ви дізнаєтеся, як правильно працювати з медіа, як розповідати свою історію так, щоб вона приваблювала, як створювати креативні ідеї, шукати партнерів та спонсорів та ін.

Другий етап — 17-22 липня. Тиждень індивідуальної роботи з найкращими проектами першого етапу — консультації, розробка додаткових піар-рішень, презентація.

Не гайте часу — заповнюйте анкети!

Добавить комментарий