Уряд України розширив ініціативу "Власна справа", включивши до неї креативні індустрії. Хто матиме можливість отримати фінансування?

Кабінет Міністрів України вирішив запустити спеціальні умови за програмою "Власна справа" для креативних підприємців.

Цю інформацію озвучила прем'єр-міністр України Юлія Свириденко після засідання кабінету міністрів, що відбулося 26 серпня.

Таким чином, відтепер існує можливість отримувати гранти від уряду:

* 100 тисяч гривень - для фрілансерів-підприємців.

* 200 тисяч гривень - для підприємств, які відкривають одне нове робоче місце;

* 500 тис. грн - за умови створення 2 робочих місць і співфінансування 70/30;

* 1 млн грн - за умови створення 4 робочих місць і співфінансування 70/30.

"Ця програма включає в себе різні сфери, такі як кіно та відеоіндустрія, бібліотечна справа, музейна діяльність, театральне мистецтво, архітектурні проекти, дизайн, медіа, фотографію, розробку ігор і програмного забезпечення, PR і рекламу, а також індивідуальну мистецьку практику, наприклад, створення оригінальних виробів народного мистецтва та інше," - зазначила Свириденко.

Вона нагадала, що за три роки дії програми "Власна справа" 28 тис. українців отримали гранти на започаткування або розвиток власної справи. Програма також активно підтримує ветеранів - учасники бойових дій отримали понад 2 тис. грантів.

Що стосується програми

Нагадуємо, що в рамках грантової програми "Власна справа" українці мають можливість отримати мікрогрант в розмірі від 50 тисяч до 250 тисяч гривень. Цей мікрогрант доступний як для вже діючих підприємців, так і для тих, хто тільки починає свій шлях у бізнесі, не маючи попереднього досвіду.

Щоб отримати грант в розмірі понад 75 тисяч гривень, необхідно створити 1-2 нових робочих місця, що залежить від суми наданих коштів.

Українці віком до 25 років можуть отримати грант розміром до 150 тис. грн із зобов'язанням зареєструватись як ФОП, вимога створити робочі місця для них не обов'язкова.

Кошти гранту можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення.

Заявки на отримання гранту подаються через портал "Дія" разом із бізнес-планом. Адмініструє програму Державна служба зайнятості.

Інші публікації

В тренде

artmisto

ARTMISTO - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. Культурная жизнь, актуальная афиша мероприятий Киева, обзоры, анонсы. Новости культуры, современное искусство, культурные проекты - на artmisto.net. При перепечатке материалов сайта индексируемая ссылка на artmisto.net обязательна!

© Artmisto - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. All Rights Reserved.