Київська бієнале оголосила про план проведення проєкту в Берліні у 2026 році.
Шоста Київська бієнале пройшла у 2025 році на українських та міжнародних платформах, підкреслюючи значення мистецтва та критичного осмислення в умовах війни й невизначеності. Виставки та публічні програми сприяли об'єднанню різноманітних художніх висловлювань і роздумів, акцентуючи на важливості культурної стійкості та безперервного розвитку культурного процесу в часи тривалих криз.
До святкування десятиріччя Київської бієнале в 2025 році було організовано серію подій та виставкових проєктів, які проходили як в Україні, так і в різних куточках Європи. Серед вибраних місць — Музей сучасного мистецтва у Варшаві, M HKA (Музей сучасного мистецтва в Антверпені), Дніпровський центр сучасної культури, Довженко-Центр у Києві та Lentos Kunstmuseum у Лінці.
Організатори анонсували, що наступний етап еволюції бієнале стане проєкт A Bird That Cannot Land ("Птах, який не може сісти"), який буде реалізовано у 2026 році в KW Institute for Contemporary Art у Берліні. Проєкт передбачає велику виставку, що охопить усю площу інституції, а також розширену живу програму, що включатиме сучасне мистецтво, звук та формати для обговорень.
Команда Київської бієнале також подякувала художникам, інституціям, партнерам та аудиторії за підтримку й солідарність, побажавши спільноті сили в наступному році.