"Найбільше мене дратують грубість людей", - висловив свою думку лідер гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" Сергій Танчинець.

Лідер гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" Сергій Танчинець в інтерв'ю УНІАН розповів про те, як буде святкувати своє 43-річчя, про концерт у Палаці спорту, а також про те, як ставиться до того, що в чартах досі є російська музика.

Сергію, нашої зустрічі відбулося незадовго до вашого дня народження. Поділіться, будь ласка, якими моментами ви найбільше пишаєтеся з цього святкового дня?

Можливо, я не згадаю всі деталі, але найуспішніше святкування, безумовно, відбулося минулого року. Це був напівприватний благодійний захід, на який я запросив лише близьких друзів і знайомих, і було доступно всього 50 квитків. Програма включала концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, благодійний аукціон та безліч привітань. Більшість гостей принесли не подарунки, а донати на підтримку Сил Оборони, за що я дуже вдячний. Саме завдяки цьому вечору нам вдалося зібрати 9 мільйонів гривень для забезпечення потреб українських військових. Вражаюча сума, яка стала можливою завдяки затишному святкуванню.

Яким чином плануєте відзначити своє 43-річчя?

Як і всі попередні роки - на сцені, проте цього року концертний майданчик трохи більший, ніж зазвичай. Ми зіграємо концерт у київському Палаці спорту, 8-го та 10-го травня. Таке святкування на концертах приносить більше користі, оскільки завдяки виступам ми разом зі слухачами акумулюємо кошти, які спрямовуємо на закриття запитів військових.

Як ви інтегруєте святкування в свою робочу діяльність і чи плануєте запросити рідних на цей концерт?

Це святкове дійство мало чим відрізняється від звичайного концертного туру, хіба що тут буде більше теплих слів та побажань. Цього року до нас завітають мої батьки, і я дуже цьому радий, адже вони нечасто мають змогу подолати таку відстань з Мукачева до Києва, і це досить виснажливо для них. Зазвичай я відвідую їх.

Чи плануєте святкувати після концерту?

8 травня, на жаль, не зможу. Але після того, як пройдуть ці два грандіозні концерти, можливо, влаштуємо з друзями та родичами невеличке барбекю на свіжому повітрі, поки вони ще в місті. А може, просто вирішу провести час вдома, хто знає.

Ви більше любите камерне святкування чи масштабне?

Святкування на концертах, і цього року в Палаці спорту, дійсно має масштабний характер і приносить чимало позитивних емоцій. Проте, для мене куди важливішими є миті, проведені з коханою, родиною та друзями в затишній обстановці, де можна насолоджуватися щирими розмовами. Гучні святкування наразі не відповідають моєму настрою, і я не відчуваю великого бажання брати в них участь.

Якщо б у вас була можливість загадати одне бажання, яке безсумнівно здійсниться, що б ви обрали?

Впевнений, що відповідь буде зрозумілою і відображатиме прагнення кожного українця – це справжня перемога України. Нехай усі, хто захищає нашу країну або знаходиться в полоні, швидше повернуться до своїх родин і близьких. Ми всі чекаємо на вас удома.

У вас є двоє малят. Який найчарівніший презент ви отримали від них у свій день народження? А може, був якийсь неочікуваний подарунок? Чи ваші діти люблять робити вам сюрпризи, навіть якщо не завжди вони приносять радість?

Безумовно, як і всі малюки, вони радували мене своїми малюнками і виробами, виготовленими власноруч, що приносило справжнє задоволення. Неприємних несподіванок не траплялося, адже вони ввічливі та слухняні. Діти зазвичай більше люблять отримувати подарунки, ніж дарувати, і це цілком зрозуміло.

Наша бесіда проходить в приємній атмосфері, але я не можу обійтися без кількох важливих запитань. Сьогодні українська музика здобула велику популярність і визнання, проте все ще можна спостерігати, як молоді люди іноді віддають перевагу російським пісням. Яка ваша думка щодо цього явища? Які можливі шляхи вирішення цієї проблеми? Наприклад, актор Богдан Бенюк висловлювався на тему покарання дітей за використання російської мови.

Усі свідомі, якщо не у 2014 році, то під час великої війни, мали б усвідомити, що слід відмовитися від такої музики. Проте все ще не всі усвідомлюють цього, і ми постійно спостерігаємо російськомовні пісні у музичних чартах, що, безумовно, викликає жаль. Більшість прослуховувань надходять від дітей та підлітків, які ще не мають повного уявлення про всі причинно-наслідкові зв'язки та вплив, який ця музика може мати на них.

Не варто ігнорувати явище підліткового протесту, коли молодь ставить під сумнів систему з різних питань. Це може стати справжнім викликом як для підлітків, так і для їхніх батьків. Порозуміння в таких ситуаціях може прийти лише з часом, а також завдяки підтримці оточення і відкритим бесідам між батьками та дітьми.

Нещодавно Злата Огнєвіч висловила думку, що лише ті митці, які витримали випробування часом, заслуговують на звання артистів. Яке ваше ставлення до таких слів? Чи вважаєте себе видатним артистом в Україні?

Артист — це особа, яка має своїх шанувальників. Незалежно від того, чи розпочав він свій шлях у мистецтві вчора, чи двадцять років тому, це не має жодного значення. Головне — чи цінують і слухають його люди.

А тепер я запрошую вас на швидкий раунд.

1. Я на свій день народження завжди... (граю концерт)

2. Я ніколи не наважувався... (парашутом стрибати)

3. Найбільше мене лякає… (втрата можливості створювати музику)

4. Якщо б не музика, я б обрав займатися... (графічним дизайном).

5. "Дим" чи "Зорі"? ("Якби")

6. Найбільше мене дратує... (грубе ставлення людей)

7. Я черпаю натхнення з... (життя, яке веду)

8. Любов - це... (піклування)

9. Часто мої прихильниці... (подарують мені букети, хоча я звик бути тим, хто дарує квіти)

10. На театральній сцені я відчуваю себе... (немов би я знайшов своє призначення)

Інші публікації

В тренде

artmisto

ARTMISTO - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. Культурная жизнь, актуальная афиша мероприятий Киева, обзоры, анонсы. Новости культуры, современное искусство, культурные проекты - на artmisto.net. При перепечатке материалов сайта индексируемая ссылка на artmisto.net обязательна!

© Artmisto - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. All Rights Reserved.