OPPO Reno12 FS 5G - надійний корпус, штучний інтелект та висококласний дисплей.

У минулому році компанія OPPO зробила безліч захоплюючих анонсів, серед яких особливо виділяється модель OPPO Reno12 FS 5G. Через різні обставини мені не вдалося підготувати огляд раніше, але тепер я виправляю цю ситуацію. У цьому огляді ми розглянемо ключові особливості новинки, її переваги та шанси привернути увагу серед численних конкурентів.

Розпочнемо з того, що упаковка, в якій поставляється OPPO Reno12 FS 5G, виконана в такому ж дизайні, як і упаковка раніше обговорюваного OPPO A3x, а також смартфонів А58, А

Всередині упаковки досить непоганий, скажімо так, "арсенал". Крім, звісно ж, самого смартфону, на користувача чекає адаптер зарядного пристрою, кабель USB/USB Type-C, фірмовий чохол, скріпка доступу до контейнера під SIM-карти/карту пам'яті + необхідна документація. Захисна плівка на дисплей наклеєна вже "з коробки".

Зовнішність OPPO Reno12 FS 5G нагадує дизайн смартфона OPPO Reno12 F за який я говорив у цьому огляді. Дана модель також представлена у відтінках оливково-зелений, який і побував у нас в редакції, а також бурштиново-помаранчевий. В останньому зі згаданих я оглядав саме модель 12F. Що маю сказати у підсумку? Справжній вау-ефект справляє саме бурштиновий відтінок. Це саме те, чого нема в інших. Дійсно - "преміум на мінімалках".

Оливково-зелена версія більш стримана, хоча свою долю овацій за обраний виробником формат також матиме. Ваш образ - діловий костюм, часті перемовини, тонкі продуктивні ноутбуки, без участі яких зустрічі просто неможливі. Тоді в 9 випадках з 10 ви оберете друге поєднання відтінків. Але суб'єктивно, і я про це писав у огляді Reno 12F, більш цікавий дизайн, а відповідно і бажання володіти саме таким терміналом за бурштиновою версією.

Як і випадку з OPPO A3x, Reno 12F та багатьма іншими моделями, в основі корпусу 12 FS 5G - кількашаровий пластик, який піддали особливій обробці. Окантування по периметру також пластикове; екран прикриває скло. Яке саме, поглянемо у відповідному розділі дещо пізніше.

Блок камер, до речі, розташований ззаду і прикритий скляною панеллю; обрамлення виконане з пластику, хоча виглядає досить привабливо, імітуючи метал.

Безсумнівна перевага цього корпусу полягає в його здатності забезпечувати захист за трьома різними стандартами. Зокрема, він відповідає класу IP64, що гарантує надійний захист від води та пилу. Внутрішні компоненти укриті спеціальною структурою Sponge Bionic Cushioning, яка має біонічне амортизуюче покриття. Крім того, корпус пройшов тестування на ефективність захисту в різних ситуаціях за стандартами SGS Performance Multi-Scene Protection Testing. В результаті, я не маю жодних зауважень або побажань щодо покращень у процесі складання. Якщо порівнювати з іншими варіантами, результати свідчать про точний і ретельний підхід. Отже, навіть найбільші скептики залишаться задоволеними цим продуктом.

Для руки "трубка" зручна. Вагу в 187 грамів користувач не відчуває, навіть під час тривалого безперервного користування; сам по собі смартфон зручний та відчувається надійно, навіть без чохла. Звичайно, повноцінно керувати ним за допомогою пальців руки, в якій "сидить" трубка у вас не вийде зі зрозумілих причин, але левова частина функціоналу буде в зоні їх дії, і керування це буде зручним. Щоб впевнитися в останньому, особисто я мав достатньо часу.

92,2% передньої панелі займає дисплей, а в його нижній зоні розташовані три традиційні сенсорні кнопки, які виробник переніс на функціональну область для зручності користувача.

Верхня секція цієї панелі також привертає увагу завдяки фронтальній камері та отвору для розмовного динаміка.

Ззаду ви не зможете не звернути увагу на великий блок камер, оформлений підставкою та оснащений спалахом. Окрім цього, тут розташований логотип виробника та кілька стрічок з технічними характеристиками.

Бічна панель пристрою виділяється спареною кнопкою для регулювання гучності, а також окремою кнопкою для вмикання та вимикання живлення.

Ліве ребро без кнопок і роз'ємів.

Зверху маємо вивід шумодава, а знизу - "посадкове місце" під контейнер SIM-карт/карти пам'яті, гучномовець + порт Type-C і вбудований мікрофон.

OPPO Reno12 FS 5G оснащений великим 6,67-дюймовим дисплеєм, що має роздільну здатність FHD+ (1080×2400 пікселів).

Частота оновлення допустима по опціях - 60Гц або ж 120 Гц.

Частота дискретизації натиску за замовчуванням становить 120 Гц, тоді як максимальна досягає 240 Гц.

Щодо кольорової палітри, ми маємо такі значення: в яскравому режимі - 100% охоплення DCI-P3, а в природному - 100% охоплення sRGB.

Щодо індексу глибини кольору – 16,7 мільйонів.

Щільність пікселів значно вище еталонних 300 ррі, а саме 394 ррі. Таким чином, ні про яке зерно мова не стоїть.

Показник типової яскравості - 600 ніт, максимум під прямими сонячними променями - 1200 ніт.

Використане захисне скло "на борту" - AGC DT-Star2.

Тепер розглянемо налаштування екрану. У відповідному розділі меню представлені такі функції: вибір між темним і світлим режимами, можливість автоматичного або ручного регулювання яскравості, налаштування кольорових режимів, інструменти для забезпечення комфорту для очей, а також параметри шрифтів і їх розміру тощо. Нижче ви можете побачити графічне зображення з деталізацією.

Щодо вражень від використання екрану, тут немає жодних зауважень. У результаті маємо чутливий до дотиків 10-дюймовий мультитач, який реагує навіть на легкі натискання, забезпечує широкий кут огляду без спотворень при максимальній яскравості та надійний фізичний захист. Також не виникає жодних труднощів із відображенням інформації за умов яскравого сонячного світла, і в мене було цілком достатньо часу, щоб це перевірити.

Модель представлена в двох варіантах, з вбудованою пам'яттю на 256 ГБ та 512 ГБ. У нашій редакції ми мали можливість протестувати старшу з цих модифікацій.

Користувач має можливість збільшити "штатний" об'єм пам'яті як через використання карт пам'яті, так і шляхом підключення USB-накопичувача. Ми особисто протестували карту об'ємом 512 ГБ (наразі це максимальний розмір, який ми мали в нашій редакції) і залишилися задоволені отриманими результатами – носій успішно взаємодіє з системою смартфона без жодних проблем.

Ємність вбудованої батареї складає 5000 мАг.

Тестування автономності було виконано за допомогою застосунку "Батарея HD". З отриманими результатами знайомимося далі на ілюстраціях.

Заряджання OPPO Reno12 FS 5G здійснюється за допомогою стандартного адаптера потужністю 45 Вт. Щоб поповнити батарею з нуля до повних 100%, знадобиться трохи більше 70 хвилин. Вражає, що всього 10 хвилин зарядки забезпечують 5 годин роботи в режимі перегляду відео або 6,2 години активних розмов. Згодьтеся, такі характеристики дійсно вражають!

Ще один важливий аспект, який варто врахувати - це батарея з тривалим терміном експлуатації. Після 4 років використання цього смартфона, гарантовано, ємність акумулятора знизиться лише на 20%. Якщо ви не часто змінюєте свій телефон, це ще один вагомий аргумент на користь покупки саме OPPO Reno12 FS 5G.

OPPO Reno12 FS 5G оснащений окремим динаміком для розмов та спеціальним гучномовцем. Інформація про їхнє розташування вже була зазначена раніше.

Щодо якості звуку, в цьому плані питань жодних. Можливостей розмовного динаміка достатньо навіть в тому числі якщо дзвінок відбувається в умовах гучного проспекту чи площі.

Гучномовець гарно "відбиває" аудіодоріжку під час програвання відео з того ж You Tube, а з You Tube Music користувач може ніскільки не гірше послухати улюблені композиції. Озвучення ігор в цьому плані також буде в насолоду.

Щодо налаштувань, можна зазначити, що тут представлено схожий "набір" функцій, як і в огляді OPPO A3x, але з деякими унікальними особливостями. Найбільш примітною з них є Holo Audio. Ця технологія дозволяє відтворювати звук з декількох джерел одночасно, створюючи враження просторового звучання. Це ще один додатковий аспект, який підсилює відчуття об'ємного звуку.

При відкритті коробки OPPO Reno12 FS 5G користувач знайде пристрій, що працює під управлінням операційної системи ColorOS 15.0.

Серед цікавих додатків "з коробки", я б звернув увагу на "Музична вечірка" (синхронізує кілька телефонів для відтворення однієї й тієї ж пісні), Facebook, весь пакет Google (Gogle One, Google TV, Home і так далі), Linkedin, Meet, O Relax та багато ін.

Серед безпровідних модулів та інтерфейсів слід виділити такі "елементи":

Далі тримайте результати тестування продуктивності системи. Традиційно виконуємо їх за допомогою спеціалізованих тестерів.

OPPO Reno12 FS 5G оснащений трьома основними камерами, а також має фронтальну камеру на 32 Мп з апертурою f/2,4, кутом огляду 90° та 5-елементним об'єктивом.

Тепер трохи цифр.

Отже, система основної камери це три модулі:

Режими фотографування:

Основні елементи: зображення, відеоматеріали, нічна зйомка, професійна фотографія, панорамні знімки, портрети, уповільнене відео, текстовий сканер, Екстра HD, стікери та Google Lens.

Фронтальна: зображення, відеоматеріали, професійні фотосесії, панорамні знімки, портрети, нічна зйомка, сповільнене відео, обробка зображень, стікери, спалах дисплея та інше.

Якість відеозапису:

основна: 1080P при 30 кадрах/60 кадрах на секунду та 720P при 30 кадрах/60 кадрах на секунду.

збільшення відео - 1080P@30/60 кадрів/с і 720P@30/60 кадрів/с,

уповільнене відео - 720p при 120 кадрах на секунду.

уповільнене відео - 1080P@30 fps,

відео подвійного перегляду - 720P@30 fps.

Фронтальна камера: 1080p/720p при 30 кадрах на секунду, за замовчуванням встановлено 720p@30 fps (активовано режим ретушування).

Завдяки штучному інтелекту, користувач отримує можливість творчо обробляти свої фотографії. Наприклад, можна легко видаляти випадкових перехожих та небажані деталі всього лише кількома кліками, вирізати об'єкти, додавати емодзі, стікери, яскраві фони та багато іншого. В результаті спогади стають вражаючими образами, які варті уваги. Це дійсно варто спробувати!

OPPO Reno12 FS 5G стане ідеальним варіантом для сучасного споживача, який прагне максимальної вигоди від нового смартфона. Це дійсно бездоганний приклад, що перевершує очікування за майже всіма критеріями.

Ціна на OPPO Reno12 FS 5G (12 ГБ оперативної пам’яті/512 ГБ вбудованої пам’яті) становить 14 499 гривень.

Інші публікації

В тренде

artmisto

ARTMISTO - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. Культурная жизнь, актуальная афиша мероприятий Киева, обзоры, анонсы. Новости культуры, современное искусство, культурные проекты - на artmisto.net. При перепечатке материалов сайта индексируемая ссылка на artmisto.net обязательна!

© Artmisto - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. All Rights Reserved.