У світі шоу-бізнесу його з іронією охрестили "маяма": як Влад Яма перетворився на об'єкт насмішок в Україні та які джерела доходу він має у США.
Український хореограв і танцівник Влад Яма, який в 2022 році переїхав до США, 10 липня святкує свій 43-й день народження. В рідній Україні він втратив авторитет і повагу багатьох колег, про що вони відверто заявляють в інтервʼю і соцмережах.
Артист навіть отримав прізвисько в шоубіз-тусовці. Як розповів OBOZ.UA хореограф-постановник Ілля Мірошніченко, його єхидно називають Владом "Маямою", жартуючи над новим місцем життя втікача - Маямі.
24 лютого 2022 року Влад Яма покинув Україну разом із сім'єю та виїхав до США. У інтерв'ю він розповідав: "Ми виїхали вже з самого початку. Ми були декілька днів у Європі. Потім одразу вилетіли сюди". Танцівник розповів, що влаштовує благодійні майстер-класи, проте така "допомога" викликала критику з боку громадськості.
Різка реакція на адресу українців.
Екссуддя шоу "Танці з зірками" викликає хвилю критики ледь не кожною новою появою в соцмережах. Наприклад, нещодавно 42-річний артист здивував новим хобі - він став за діджейський пульт, а в відповідь на зауваження підписників, назвав українку "килимочком".
Російська мова та заходи, що підтримують проросійські настрої.
Яма регулярно ділиться відеозаписами з вечірок, в той час як його співвітчизники ховаються від ракетних обстрілів. Проте найбільший резонанс у соціальних мережах викликало святкування в Чикаго, на якому були присутні громадяни країни-агресора.
Незадовго до цього хореограф публічно просував мову країни-агресорки у своїх соцмережах. Влад Яма рекламував танцювальний захід у сонячному Маямі російською мовою. Він просував вечірку з коктейлями, музикою та парними танцями, а в анонсі не було жодного слова про Україну чи заборону на відвідування громадянам РФ.
Упереджене ставлення до товаришів по роботі.
Подібні скандали, пов'язані з Владом Ямою, не могли залишитися непоміченими українськими ЗМІ. Наприклад, відомий телеведучий і ресторатор Даніель Салем, який після початку повномасштабної війни став на захист своєї країни, заявив, що якщо він зустріне Влада Яму в Києві, то не буде з ним вітатися.
Балетмейстер Ілля Мірошніченко заявляв: "Я вважаю, що для танцювального товариства та й для шоу-бізнесу загалом ця особистість втрачена. Він не має вже тієї довіри. І вона навряд чи з'явиться. Тому що українці - народ з хорошої пам'яттю".
Коля Сєрга, який став керівником "Культурного десанту" після 24 лютого, висловлювався менш обережно. Він охарактеризував артиста як "непривабливого персонажа" і згадав, що востаннє бачив його біля сміттєвого контейнера. Також не оминув можливості висловитися ведучий Андрій Бєдняков, який відкрито знущався з Ями.
Доходи в Сполучених Штатах Америки
Хоча артист і втратив можливість заробляти в Україні, його життя в США навряд чи можна назвати скрутним. Він часто ділиться фотографіями у модних нарядах під час своїх подорожей. Як зазначав сам хореограф, він проводить приватні уроки бальних танців у кількох студіях, а іноді також навчає у "приватних спортзалах у клієнтів вдома".
Раніше OBOZ.UA писав, що дружина Влада Ями потрапила в конфуз через вибір дивних джинсів із плямами.