У вбранні з вражаючим декольте та об'ємною квіткою: колишня дружина Гарві Вайнштейна вразила всіх на премії своїм елегантним виглядом.
Екс-дружина відомого американського продюсера Гарві Вайнштейна, акторка, дизайнерка та одна з засновниць бренду Marchesa, Джорджина Чапман, разом зі своїм партнером, 51-річним лауреатом премії "Оскар" Едріаном Броуді, була присутня на церемонії вручення нагород Olivier Awards 2025, що відбулася в Королівському Альберт-Голі в Лондоні.
Джорджина з'явилася на зеленій доріжці у красивому образі. На ній була сукня, яка складалася з чорного оксамитового верху з глибоким декольте і білої спідниці А-силуету, прикрашеної великою 3D-квіткою в тон.
Аутфіт Чапман завершили елегантні чорні босоніжки на шпильках. Її волосся спадало на плечі, а макіяж підкреслював очі в стилі смокі-айс. Нігті на руках і ногах були виконані в чорному кольорі. Жінка доповнила свій образ довгими серйозними серйгами з дорогоцінним камінням та розкішними каблучками на пальцях.
Едріан виглядав вражаюче в чорній сорочці та елегантному смокінгу, до якого прикріпив незвичайну брошку з яскравими каменями.
Нагадаємо, що Джорджина Чапман з'явилася на церемонії New York Film Critics Circle Awards у Нью-Йорку в елегантній напівпрозорій сукні максі кольору сріблястої сірки, декорованій пір'ям та витонченою вишивкою з бісеру і паєток.