В галереї Центра науки та мистецтв DIYA, що розташована на території кіностудії ім. Довженка, триває виставка «Кольори волі»

В експозицію увійшли роботи Марії Діордічук (серія «Freedom Colours») та Єгора Стрєлкова (серія «П’ятнашки»).

Їх картини – це осмислення подій Майдану та подальшого конфлікту на південному сході України художніми засобами. На відміну від багатьох художніх робіт на схожу тематику, картини Марії та Єгора з’явилися з безпосереднього досвіду переживання подій минулої зими: більшість з експонованих робіт було створено прямо у точках протистоянь – на барикадах вул. Грушевського, вул. Інститутської, в Українському Домі.

Картини не залишилися стояти в майстернях: влітку-восени 2014 року їх побачили Естонія (Таллінн), Данія (Копенгаген, Орхус (AARHUS FESTUGE), Фінляндія (Гельсінки, Еспоо), Швеція (Мальмо), Італія (Рим) та Польща (Варшава, Сташув); ескпозиція в якості беззаперечно сильного візуального медіуму була представлена в цих країнах, аби протиставити новинній пропаганді, що поширюється і в Європі, живе спілкування з учасниками подій та можливість побачити матеріальні свідоцтва Майдану.

В галереї Центра науки та мистецтв DIYA виставка триває з 30 жовтня до 25 грудня. Роботи також доступні для придбання.

Центр науки та мистецтв DIYA знаходиться за адресою: пр-т Перемоги, 44, ст.м. Шулявська

Режим роботи: щоденно з 10:00 до 20:00

unnamed

Добавить комментарий