Фото: Руслана Олексієнко
Лекторій «Public Science», що популяризує науку для широкої аудиторії, представляє нову тему і запрошує відвідати п’яту зустріч спільноти, закоханих в науку. На зустрічі ми відкриємо дискусію про напій, без якого більшість людей світу не уявляюсть свій ранок, день а, інколи, й вечір. Про дозу бадьорості. Про каву. Про те, що вона  означає з наукової точки зору: як енергія фотону, що подолала відстань від Сонця до Землі, запустило хімічну реакцію фотосинтезу і кавове дерево, почавши квітнути, дало свої плоди.
Лекція відбудеться 16 червня о 19:00 в креативному просторі «Часопис» за адресою вул. Льва Толстого, 3а.
051

Майлстоунз історіі становлення кавової культури та сучасні споживацькі тренди

circle (43)Кава як напій: чому в неї такий запах? Що саме його складає? Чи пахне кофеїн сам по собі в чистому вигляді? Що потрапляє з нервовою системою, коли ми споживаємо каву?  Що саме нас бадьорить? І як? Яка фізіологія цього процесу? Чи справді існує залежність від кави? Як вижити гіпертонікам, які життя не уявляють без філіжанок кави протягом дня?  Дозозалежність? Чи має велика доза кави ефект виснаження? Як виводитися кави з організму і у вигляді яких сполук?
На ці та інші питання відповість Роман Пономарьов — людина, чия пристрасна любов до кави, знайшла втілення у створенні грандіозної кавової лабораторії FairFinch — ThePonomarov’s. Слово «чесність» не випадково використано у назві, адже мета проекту — прозоро показати весь процес, який проходить кава від вирощування на фермі до готового напою в чашці, відкрити нові (добре забуті) глибини і багатства кавового смаку.
Лекція буде цікава як фахівцям з профільною освітою, так і людям з інших областей, у яких виник жвавий інтерес до теми. Вся інформація буде подана у форматі лекції і динамічного діалогу з лектором. Ви зможете задати найнеймовірніші питання, які вас цікавлять.
Вартість: 120 грн

Добавить комментарий