В рамках міжнародного фестивалю ART MEETINGS відбудеться денна дискусійна панель щодо європейського арт-менеджменту та культурних ініціатив. Дискусії відбуватимуться за участі спікерів з Польщі, Словаччини, Данії та України.12241692_10153132264926965_4543233161073986992_nЗустрічі панелі відбуватимуться 20-го та 21-го листопада, починаючи з 16:00 в приміщенні галереї арт-центру Closer.

20.11 (п’ятниця)
17:00 — Ким ми є і що можемо дати Україні?
Першого дня відбудеться презентація наших гостей з Європи. Вони розкажуть про свою роботу в сфері культури, фестивалі та творчі пошуки. Ми з’ясуємо для чого вони приїхали до Києва, що можуть дати, чим зможуть допомогти музикантам, артистам, менеджерам. Запитаємо у них як організувати подію з мінімальними коштами, або звідки взяти фінансування.

18:30 — Що потрібно фестивалям у Центрально-Східній Європі, аби зацікавити глядача?
Здається, що музичні фестивалі переживають кризу. Все більше з’являється подій, в лайн-апах яких, ніби продукти в супермаркеті, зібрано багато музикантів та гуртів. Часто глядач не може приділити їм належної уваги. Організатори фестивалів ламають голову над тим, як побудувати програму події, щоб зацікавити відвідувача. Чи фестивалі в Центрально-Східній Європі потребують змін? Як створити цікаву програму? Якою є роль фестивалю у популяризації музичноїкультури? Чи повинні організатори запрошувати відомімузичні гурти з-за кордону або популяризувати локальну сцену? Яке значення має організація шоукейсів, присвячених конкретним країнам або музичній продукції? Як фінансувати музичні фестивалі без впливу на незалежність кураторів?

21.11 (субота)
17:00 — Як будувати бізнес, спираючись на культурно-суспільну діяльність?
Культура має велике значення, але не завжди приносить прибуток. Цю максиму знає кожен, бо незважаючи на те, що культура та її розвиток мають величезне якісне значення для міст і держав — це не завжди приносить матеріальну користь. Співпраця між сектором бізнесу та сектором культури часто здається чимось ризикованим і невизначеним, так само як і побудова бізнесу, основою якого буде культура.
Які стежки обирати, щоб побудувати бізнес, в основі котрого буде культура? Якою мірою культура рентабельна для бізнесу? З ким можна співпрацювати у сфері культури і в секторі бізнесу? З якими проблемами зустрічаються приватні клуби, галереї, і кіно? Як їх фінансувати? Які інші форми бізнесу мають шанс існувати в культурі? Як культура впливає на формування місцевої економіки? Яка вигоду для бізнесу може принести інвестування в культуру?

18:30 — Що хоче Європа від України?
Чи українська культура з європейської точки зору є цікавою? Що очікує Європа від України, і що вона може дати талановитим музикантам? Чого очікують і чого шукають в Україні? Як зацікавити західних менеджерів? Як їх знайти? Як потрапити на іноземний фестиваль? Що є важливішим – сайт, демо, особисті контакти?

Модератори — Томаш Сікора та Якуб Кнера.
Томаш Сікора — культуролог, філолог та журналіст на польскому та німецького радіо. Редактор польського сайту про Німеччину niemcy-online.com
Якуб Кнера — соціолог, журналіст і куратор низки проектів. Куратор фестивалю Jazz Jantar Festival та клубу Zak, постійний допусувач та редактор друкованих та веб-видань.

Вхід вільний

Добавить комментарий