18 грудня 2015 року у Національному художньому музеї України відбулося відкриття виставки «Мистецтво українських шістдесятників. Можливості музею». У експозиції представлені близько 100 живописних і графічних творів з музейних та приватних колекцій, а також добірка архівних матеріалів. Уперше за багато років роботи українських художників-шістдесятників з різних міст України експонуватимуться разом. Ці твори представлені як цілісне мистецьке явище — всупереч тому, що художники працювали у герметичних, майже не сполучених між собою контекстах і за життя не виставлялися поруч.

Освітня організація «Культурний Проект» підготувала в рамках виставки важливу і цікаву освітню складову, що органічно доповнює експозицію з метою ширшого представлення контексту епохи.

Розклад

24 січня, 14:00 — лекція Тараса Лютого «Шістдесятники: київське коло філософів».

31 січня, 14:00 — лекція Євгена Стасіневича «Антропологія шістдесятництва: між літературою і націєтворенням».

31 січня, 16:00 — поетичні читання «Поезія шістдесятників: прочитання сьогодні» .

14 лютого, 14:00 — лекція Яніни Пруденко «Кібернетика і мистецтво у СРСР. Маргінальні сфери творчості».

14 лютого, 16:00 — зустріч з художником, філософом та композитором Флоріаном Юрьєвим.

Крім освітньої програми Культурного Проекту, в рамках виставки заплановано також ряд інших цікавих подій: кураторські екскурсії експозицією, кінопокази та концерти від Національного центру Олександра Довженка, агенції «Ухо» та Національного художнього музею.

Вхід: вхідний квиток до музею.

Добавить комментарий