18 березня о 19.00 відбудеться презентація проекту українського художника Юрія Мусатова “Фіксація”. Подія пройде у столичному арт-просторі Sky Art Foundation за адресою вул. Стрілецька, 7/6. Експозиція робіт автора триватиме до 7 квітня. Вхід для відвідувачів – вільний.

Організатор персональної виставки Юрія Мусатова – благодійний фонд Sky Art Foundation.

Ми живемо в час, коли маленький електронний пристрій дає можливість швидко зафіксувати думку, спогад, фантазію, знаходячись в заповненому людьми громадському транспорті, поспішаючи на зустріч, чи, навіть, прокинувшись раптово вночі. Ця можливість дозволяє мені накопичити за день низку цікавих ідей і потім у вільний час все це переосмислити, відсіяти другорядне, зосереджуючи увагу на головному. Далі – кропотлива робота над ескізами, а потім – глина, вогонь… Проект демонструє фіксацію процесів зародження ідей для створення моїх обєктів”, — описує власну виставку Юрій Мусатов.

Cloud online. Recovery. Fragment. 2014

На виставці буде представлено близько 30-ти керамічних робіт митця, створених впродовж останніх трьох років, більшість з яких експонуватимуться вперше. Для кераміки Юрія Мусатова характерними є постійні пошуки нових форм, технологічні експерименти, концептуальний зміст та інтелектуальна простота. Його об’єкти автономні та самодостатні як у мистецькому просторі, так і в дизайнерськи оформленому інтер’єрі.

Юрій Мусатов вже зарекомендував себе як гідний представник професійного керамічного мистецтва України. Вважаю, що сьогодні дуже важливо та актуально розвивати бренд сучасної української кераміки як в Україні, так і за її межами. Тому новим проектом Мусатова “Фіксація” ми робимо хоча й невеликий, але цінний внесок в популяризацію українського керамічного мистецтва”, – коментує відкриття виставки засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Юрій Мусатов народився 1981 року в м. Конотоп Сумської обл. 2008-го року закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділ художньої кераміки. Починаючи з 2004 року Юрій Мусатов активно бере участь у престижних виставках, симпозіумах, бієнале професійної кераміки в Україні та за її межами. Неодноразовий переможець міжнародних стипендіальних програм та спеціалізованих конкурсів. Наприкінці 2015 року Мусатов переміг у конкурсі грантів для молодих художників від Sky Art Foundation з проектом “Лабораторія мрій”, суть якого полягає в створенні “публічних художніх майстерень” (проект буде реалізовано до кінця 2016 р.). Роботи Мусатова зберігаються в приватних та музейних колекціях України, Польщі, Німеччини, США, Португалії, Словенії, Латвії, Білорусі.

poster_ukr_3

Довідка про Фонд:
Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року
за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.
Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заход
и за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Добавить комментарий