Курс для менеджерів культурних проектів Creative Management Camp оголошує набір до 8-тижневої програми, яка розпочнеться 10 жовтня у просторі Chasopys EduSpace. Заявки на участь приймаються до 1 жовтня, а кількість місць у групі обмежена.

Creative Management Camp – це комплексна інтенсивна програма з управління культурними ініціативами, сучасна теорія та практика, кейси від організаторів та засновників успішних проектів в креативних галузях, індивідуальна та командна робота, генерація ідей та їх втілення у реальність.

14031051_1437524256277409_1830897668_nКурс створено для тих, хто мріє розпочати роботу у культурній сфері, для тих, хто хоче працювати над власним проектом, вдосконалювати свою ідею та знайти команду і партнерів, для тих, хто бажає систематизувати свої менеджерські знання та навчитися ефективно управляти культурними стартапами.

На студентів чекає 72 години занурення у культурне поле, вивчення специфіки менеджменту креативних проектів з 25 викладачами, можливість стажування та цікаві вакансії, гостьові візити до організаторів, знайомства з засновниками таких інституцій та ініціатив як British Council, ВДНГ, Одеський Міжнародний Кінофестиваль, Національний Центр Довженка, PinchukArtCentre, концертне агентство УХО та іншими.

*За рік існування Creative Management Camp проведено 2 курси, більше 50 студентів з різноманітними ідеями у культурній сфері та підприємництві пройшли навчання на програмі. Фестивалі та концерти, арт-простори та виставки, освітні та видавничі ініціативи, тематичні лекторії та проекти для дітей – тільки частина напрямків, у яких працювали учасники.

Для участі в програмі необхідно заповнити анкету на сайті. Заняття проходять на платній основі, в Chasopys EduSpace (вул. Велика Васильківська, 30, м. Л.Толстого) протягом 2-х місяців: початок занять – 10 жовтня, завершення – 4 грудня.

Слідкуйте за новинами на fb-сторінці Creative Management Camp.

***

Зареєструватися на курс

Добавить комментарий