Сергій Жадан частий гість у Києві. На його концертах та читаннях завжди ніде яблуку впасти. І якби він виступав кожного тижня, київським шанувальникам завжди було б мало поезії Сергія Жадана.

Якщо у вас наступає осіння депресія та страх перед холодними вечорами жовтня — у нас є дієвий рецепт: Жадан та Собаки в космосі.

7 жовтня в столичному клубі «Sentrum» рок-проект «Жадан і Собаки» відіграють великий осінній концерт «Радіо Харків». Навесні цього року «Жадан і Собаки» успішно зібрали київський «Atlas», який поки є найбільшим концертним майданчиком сольного виступу гурту.

Пісні гурту — це поєднання поезії Жадана, яка влучає у саме серце, бунтарського духу та драйву музикантів.

«Тому, коли тебе зупиняють правоохронці

і питають. для чого ти псуєш джипи буржуїв

для чого ти береш участь у мітингах 

і ображаєш президента, цю чесну. роботящу людину

можеш відповісти: мене навчило цьому життя, відсутність телевізора

і не в останню чергу, группа Собаки в космосі» 

Для свого великого концерту хлопці збільшують масштаби, щоб дати простір для куражу від слему та танців. Адже, як і на попередніх виступах, емоційний заряд гурту гарантовано запалить усіх присутніх. Останні зможуть не лише відірватися під живе звучання улюбленого гурту, але й долучитися до благодійності. Традиційно рок-колектив збиратиме кошти для допомоги військовим та цивільному населенню на Донбасі.

Гурт виступає разом з поетом Сергієм Жаданом з 2008 року. «Собак у космосі» радо зустрічають в Білорусі, Польщі, Німеччині, Перший альбом «Зброя пролетаріату» — це читання віршів на музику Собак. В березні 2012 року Жадан та «Собаки» презентували нову програму «Зброя пролетаріату», в якій колишні «романтичні балади та композиції з присмаком легкої сатири змінилися динамічнішим звучанням та гостросоціальною лірикою». У 2014 вийшов альбом «Бийся за неї», а травні гурт презентував реліз нового альбому «Пси». В столичному клубі «Sentrum» обіцяють зіграти добре знайомі пісні, зіграти новий альбом «Пси» та поділитися зовсім новим матеріалом.

Квитки можна придбати тут

640x640

 

 

Добавить комментарий