Навесні «Дикий театр» започаткував проект «Теж дикі». Він об’єднує незалежні театральні ініціативи з різних куточків України. У рамках проекту відбулися вистави незалежного одеського «Театру Олексія Коломійцева» — «Divka» та «Вівісекція»; «Сон смішної людини» за Федором Достоєвським (режисер – І. Коршунов) та «The Білохалатність» Черкаського театру ім.Т.Шевченка.

13 жовтня о 20:00 в АртПРИЧАЛІ відбудеться прем’єра вистави «GAME ZONE», режисера Антона Литвинова. Проекту, що мовою сучасного танцю, розмірковує на тему маніпуляцій та «ілюзії вибору». Це історія про сучасну людину, яка, не маючи чітко встановленої внутрішньої мети, підпадає під вплив, маніпулювання і нав’язування їй чужих систем цінностей, правил і установок на життя.

Анотація: «Game Zone» – це танцювальна вистава, в якій глядач не тільки споглядає, а й може брати участь, впливаючи на результат. Глядачі стають суддями і вирішують долю кожного з учасників. З кожною хвилиною, завдання для учасників ускладнюються та насичуються, поглинаючи всі сили гравців, і змушуючи їх проявити зусилля, кмітливість, хитрість та наполегливість, щоб дійти до фіналу.

Творчий склад:

Хореограф та автор ідеї — Антон Сафонов
Режисер – Антон Литвинов
Світло — Женя Копйов
Музика: Ingeborge
(Андрій Слєпцов, Ярослав Андреєєв, Віктор Кондратов)

Танцівники: Антон Сафонов, Анастасія Рембецька, Олена Міц, Павло Ципан

Антон Сафонов:

«Наше танцювальне мистецтво — це прекрасна альтернатива провести вечір в компанії артистів, які не намагаються здивувати Вас салютами на сцені або строкатими костюмами, а в першу чергу поважають Вашу увагу, інтерес і бажання насолоджуватися не тільки танцем, а й думкою, яка просочується крізь піт, звук і голос».

 Читайте більше про виставу тут.

wildtheatre.ua@gmail.com

097 640 86 71, 050 640 68 90 (Ярослава Кравченко)

Добавить комментарий