Молоді поети та музиканти — це завжди голос поколінь. Їх твори про важливе, лунають пошепки в напівтемряві, а іноді зриваються на крик.
Цей вечір — презентація Лампи, платформа для молодих виконавців, що дозволить їм заявити про себе та бути почутими.

Дійові особи вечору:

Лев’яче серце (Анастасія Бєляєва)
Успішному музиканту для початку кар’єри потрібен красивий псевдонім та пісня, яка всім подобається. У Насті все це є. Вона співає про море та людей з великим серцем. Таких як і вона.

Денис Петришин. Максим Максимчук. Роман Козирєв.
Максим та Денис. Ці двоє якось почали ходити в походи в Карпати. Один писав дивні вірші про алкоголь, греків та гори, а інший грав медитативну музику. Як виявилось одне не лише не заважає іншому, а й непогано доповнює. Кажуть, якщо закрити очі і віддатися їх музиці, можна почути як вітер зривається і летить долинами та гірськими хребтами.

Артур Лісний
Чужа гітарка і три блатних акорди ще не достатньо, щоб називатися музикантом. Можна ще вступити на філософський. Не те, щоб це допоможе, але як мінімум вчитися не доведеться. І ти завжди знайдеш вдячну публіку та пляшку вина. Артур налаштований користуватися цими можливостями і грати хорошу музику для хороших людей.

14705902_678326122321972_5248136561984606987_n

Все це, просякнуте атмосферою затишку, чекатиме на охочих кардинально змінити ареал звичного існування та мислення 4-го грудня, у клубі Mezzanine.

Вартість квитків — 60 грн.

Добавить комментарий