В Україні не так часто говорять про науку, а показують її ще рідше. В Brain&Ukraine вирішили це змінити і організували конференцію: з виставкою розробок, впиступами кращих вчених та реформаторів, гостями з NASA та міжнародних дослідних центрів та популяризацією. Розповідаємо, що ж там буде. 

Що?

Brain&Ukraine – науково-популярна конференція та виставка українських винаходів, де гостей чекають доповіді про науку, інновації та освіту від ключових українських науковців, авторів проектів й реформ. А також лекція інженера та керівника відділу інновацій NASAОмара Хатамле.

Мета заходу популяризувати науку в Україні, об’єднати розробників, реформаторів, вчених, представників медіа і бізнесу, щоб створити комунікаційну платформу для кооперації та обміну досвідом.

cover_4

Серед спікерів Brain&Ukraine: Леонід Пономаренко учасник наукової групи, яка відкрила сучасний матеріал графен та отримала Нобелівську премію, біофізик, дослідник людського мозку та свідомості, Олег Кришталь, засновники освітніх платформ Prometheus та EdEra  Іван Приймаченко та Ілля Філіпов, голова департаменту міжнародних зв’язків та європейської інтеграції МОН України Анна Новосад та інші.

Окрему частину конференції відведено під виставку українських наукових розробок та інновацій. Експозиція винаходів налічує понад 30 об’єктів, створених в науково-дослідних інститутах та приватних лабораторіях по всій країні. Також гості зможуть познайомитися з інституціями, лекторіями та журналами, які займаються популяризацією науки в Україні всі вони будуть представлені в інтерактивній зоні.

Де?

Київ, студія Lightfield productions (вул. Польова, 21)

Коли?

2 вересня з 10:00 до 19:00

Вартість?

Квитки для ранніх пташок – до 3 серпня – 500 грн.
Після 3 серпня – 1000 грн.
За 3 дні та в день події – 1500 грн.

Студентам, школярам та працівникам НДІ знижка 50% (за наявності учнівського, студенського чи посвідчення працівника НДІ)

Квитки можна придбати на сайті: http://brainukraine.me/

Зустріч на Facebook 

Добавить комментарий