Разом з Сім’єю ресторанів Дмитра Борисова ми вирішили зробити експеримент: зняти добре знайомі українські продукти в незвичних ракурсах. Фото робила Дар’я Волкова.

Пропонуємо вам перевірити себе та відгадати, які саме продукти перед вами.

1

P

Устриця

Це – устриця. Так, українська. Їх вирощують на фермі біля Херсону. А взагалі ще в 19 столітті спеціальні заводи досить активно видобували устриць з Чорного моря та експортували їх в Європу.

Як ми подаємо устриць? По-різному. В «Бессарабії» — просто і смачно, ідеально свіжі молюски на льоду. В арт-гастрономічному просторі «Остання Барикада» — з помідоровим розсолом, в «Канапка-барі» — з щавлевою гранітою, огірковим понзу та соусом бернар.

Устриці в "Канапка барі"

2

P

Барабулька

Барабулька – смачна рибка, яку за «вуса» називають ще «султанкою». В Чорному морі водиться лише 1 вид цієї риби — Mullus barbatus.

На льодовій вітрині в ресторані «Бессарабія» ви завжди можете знайти безліч свіжої барабульки, яку запечуть або підсмажать за вашим бажанням.

Барабулька в ресторані "Любчик"

3

Щучий кав’яр

Один з головних одеських спеціалітетів. В «Канапка барі» подаємо з канапками з гречаних млинців та вершкового соусу, а  в «Останній Барикаді» — з вершковим маслом та оладками.

4

Равлик

 Равлик. В Україні є кілька великих ферм, які вирощують та експортують равликів. В «Бессарабії» подаємо за класичним французьким рецептом: запікаємо з оливковою олією, часником та пряними травами. В «Канапка барі» їх подають з вершковим соусом.

Равлики в ресторані "Бессарабія"

5

P

Рак

Рак. Так, це звичайний річковий рак. Хоча чому ж «звичайний»? Це цілком делікатесний продукт, з якого можна зробити безліч смачних страв. Ось, наприклад, в «Бессарабії» готують смажених раків з ковбасками та овочами, медове соте з раками та інші делікатеси. В одеському ресторані «Любчик» пропонують казанки варених в пиві раків, раків з вершковим соусом та навіть картопляне пюре з раками та «рачками» — чорноморськими креветками. В Chicken Kyiv подають раків по-київськи – з кроповим майонезом.

6

Pesto

Песто

Українське песто. Наша інтерпретація італійського соусу – з волоським горіхом. Спробувати можна в «Останній Барикаді».

"Остання Барикада": салат з різнокольоровими томатами, сичужним сиром та українським песто

7

P

Сири

Це – сири. Якщо бути точними – 3 різних сири: буйволиний сир «Еней», сігалон з травами та м’який сир бюш в золі. Коли будете в гостях в «Отсанній Барикаді», «Ватрі» або «Бессарабії», обов’язково запитайте фромаж’є – цей експерт по сирах познайомить вас з найцікавішими зразками та допоможе підібрати дегустаційний сет.

8

Смажений яловичий мозок

Один з найскладніших для відгадування продуктів. Це смажений яловичий мозок. До речі, дуже смачний. В «Останній Барикаді» подаємо з ботвинкою та коноплями.

Остання Барикада: смажений мозок

9

P

Чай з волошки

Тут все просто. Чай з волошки.

Печений кістковий мозок з зеленою цибулею, крихтами житнього хлібу та овочевою сальсою

На фото: зелена цибуля, крихти житнього хлібу та овочева сальса. В «Ватрі» подаємо все це до печеного кісткового мозоку.

Кістковий мозок у "Ватрі"

Смачного!

Добавить комментарий