Як створюю скульптури? Шматок пластиліну розминаю, розминаю, потім починаю з нього щось ліпити, в процесі це щось переростає в якусь форму. Цю форму поступово доводжу до певного логічного (на мою думку) завершення. Після того, як є готова модель в пластиліні, роблю заливну форму, то такий марудний і монотонний процес, коли треба змішувати дві рідини і обмазувати тим, що вийшло, модель. Після того, як форма готова, з неї дістається початкова модель і всередину пустої форми заливається інша двохкомпонентна рідина. Вона досить швидко застигає і далі її треба дістати. Та-дам! Відлита модель готова. Потім, звичайно її треба десь пошліфувати, десь підчистити, але назагал процес от саме так і виглядає. Я дуже не люблю тим займатись, тому зазвичай після того, як я щось зліплю, я то фотографую, ставлю на деякий час на поличку, а тоді нищу. І роблю щось нове.
Не існує ніякої головної якості для художника. Людиною треба бути. В хорошому сенсі.
Якщо українське мистецтво свідомить себе не українським, а просто собі мистецтвом, то у нього на світовій арені є майбутнє, а якщо ні, то… ну, краще думати, що таки усвідомить.
Бути художником — це можливість. Можливість відкрити для себе щось і поділитись тим з іншими.
Творчий шлях почався тоді, коли мене народили. А потім все якось закрутилось завертілось і ось уже я то я.
Різні люди пишуть, що українське мистецтво розвивається. І ним цікавляться у світі. Можливо. Ну, як мінімум, воно почало розвиватись.
В 8-20 дзвонить будильник, я прокидаюсь, даю їсти коту, ставлю чайник, іду вмиватись і чистити зуби, далі роблю каву, курю з кавою на балконі, читаю якісь новини, іду в офіс, працюю десь до 7-ї — 8-ї години, йду на маршрутку, приходжу додому, вечеряю і сідаю працювати далі. або ліплю, або малюю. Десь до 2-ї. А тоді лягаю спати. На наступний день все повторюється.