Безкоштовний лекторій про сучасне мистецтво. Програма на серпень
School of visual communication продовжує серію відкритих безкоштовних лекцій про сучасне мистецтво. У серпні лекції будуть присвячені темам філософії, урбаністики та кіновиробництва в Україні. Зверніть увагу, що в серпні лекції відбуватимуться щочетверга.
Реінкарнація в мистецтві
Коли: 6 серпня
Хто: художник Антон Логов
Чи існує зв’язок між поколіннями? Наскільки суголосні художники сучасному суспільству і чи справді кожен із них постійно «винаходить велосипед»? На прикладі своїх проектів художник Антон Логов розповість про можливість гри з візуальними та ідеологічними темами історії мистецтв.
Феноменологічна філософія культури
Коли: 13 серпня
Хто: доктор філософських наук, доцент кафедри філософії Національного університету ім. Шевченка та Національного університету «Києво-Могилянська академія» Вахтанг Кебуладзе
У лекції Вахтанг Кебуладзе розкриє, що таке феноменолгія, хто її автор і як вона трансформувалася. Також Ви зможете дізнатися про екзистенційну феноменологію Сартра, феноменологічну соціологію Шюца і феноменологію Вальденфельса.
Антімонументи і «робота пам’яті»:
яких пам’ятників ще немає в Києві
Коли: 20 серпня
Хто: історик і дослідник Світлана Осипчук
Протягом останніх десятиліть в Європі відбулося активне переосмислення форми і функції пам’ятників у публічному просторі. Змінюються не лише класичні способи репрезентації минулого, а й монументальні канони. Виникає поняття «антимонумент», або «контрмонумент». Про історичні та культурологічні дискусії довкола цих термінів і розповість історик Світлана Осипчук.
Кіно як візуальний код. Специфіка України
Коли: 27 серпня
Хто: продюсер і дистриб’ютор Анна Паленчук
Анна розповість про основних гравців і нюанси вітчизняної кіноіндустрії, ключові етапи в циклі кіновиробництва і проведе порівняльний аналіз аналогічних процесів у європейских і американських продакшинах.
Початок усіх лекцій: 19.30
Де: арт-простір Mezzanine
вул. Нижньоюрківська, 31 (3-й поверх)