Куди подівся творець популярної пісні "Чекатиму": зірка 2000-х Діма Корс заробив величезні гроші, але не через свою музичну кар'єру - Hochu.ua

Як артист, який підкорив українську сцену одним треком, став засновником світового фотобанку

Якщо в перші роки 2000-х ви слухали свою улюблену музику з CD-дисків, то, напевно, вам знайоме ім'я Діма Корс. І, можливо, якщо ви почуєте його популярну пісню "Чекатиму", то не зможете втриматися від бажання підспівувати...

Проте, артист залишив українську сцену так само стрімко, як і завоював її. Як же далі склалася доля цього колись популярного співака — читайте на Хочу!

Згідно з відкритими інформаційними ресурсами, Діма Корс є українським виконавцем, котрий з'явився на світ та провів своє дитинство в Росії. Його справжнє ім'я, або ж те, під яким його знають сьогодні, — Дмитро Сергійович.

В Інтернеті є відомості про те, що в юності цей чоловік опинився за ґратами, але конкретні причини і тривалість його ув'язнення залишаються нез'ясованими. Варто зазначити, що саме в умовах в'язниці Дмитро здобув вищу освіту в галузі політології. Крім того, його захоплення музикою стало активним на початку 2000-х років.

Дмитро вирішив переїхати до України, нібито за запрошенням Олега Михайлюти, більш відомого під сценічним ім'ям Фагот, який є членом гурту ТНМК. У численних інтерв'ю Корс підкреслював, що оскільки його кар'єра розпочалася саме в Україні, він прагнув співати українською мовою, орієнтуючись на потреби слухачів. Саме з цього моменту розпочався його стрімкий успіх як нового артиста на українській музичній сцені.

Лірична пісня "Чекатиму", яка з'явилася на світ у 2005 році, справді стала величезним успіхом! Проте, важливо відзначити, що Діму Корса не можна було охарактеризувати як "артиста однієї пісні". У часи його найбільшої популярності він випустив повноцінний альбом під назвою "Не Дарма", більшість треків якого були написані відомою українською письменницею та співачкою Іреною Карпою. Цей альбом, тираж якого склав близько 200 тисяч примірників, розійшовся всього за два дні! На той час це було чи не найкраще досягнення після успіху гурту "Океан Ельзи".

До 2006 року Діма Корс гастролював і зібрав величезну аудиторію шанувальниць. Однак після останнього концерту в Києві артист зник з публічного простору і більше про нього ніхто не чув...

На здивування багатьох, Дмитро знайшов своє покликання в абсолютно іншій галузі. Чотири роки тому він з'явився в інтерв'ю відомого українського інвестора та маркетолога Андрія Федоріва. У цьому інтерв'ю Діма Корс був представлений як Дмитро Сергеєв — засновник одного з найбільших фотобанків у світі, Depositphotos.

У відео підприємець поділився історією створення файлообмінного сервісу Depositfiles, який потрапив до світового рейтингу ТОП-10 за обсягом трафіку. Однак через кілька років цей бізнес зіткнувся з серйозними труднощами через поширення великої кількості піратського контенту в Інтернеті. В результаті, у 2009 році Сергій вирішив продати Depositfiles і вдало завершив угоду на вигідних умовах.

Після цього Дмитро Сергеєв заснував фотобанк Depositphotos. Ця онлайн-платформа продає ліцензійні стокові фотографії та графічні зображення. На початковому етапі в неї було вкладено $5 млн, а розроблялася вона командою з 3-х осіб. Проте донині Depositphotos став один з найбільших у світі фотобанків, в штаті якого працює понад 400 людей в 6 різних країнах.

У жовтні 2021 року з'явилася інформація про те, що Дмитро Сергеєв продав Depositphotos за 85 мільйонів доларів. На той час американсько-ірландська компанія VistaPrint оголосила про придбання українського фотостоку разом із його дочірніми підприємствами, серед яких був і фоторедактор Crello, заснований Сергеєвим у 2017 році.

Нагадуємо, що раніше ми ділилися інформацією про те, як складається життя єдиної доньки Кузьми Скрябіна. Які факти відомі про Барбару Кузьменко та її кар'єру – читайте в нашому матеріалі.

Інші публікації

В тренде

artmisto

ARTMISTO - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. Культурная жизнь, актуальная афиша мероприятий Киева, обзоры, анонсы. Новости культуры, современное искусство, культурные проекты - на artmisto.net. При перепечатке материалов сайта индексируемая ссылка на artmisto.net обязательна!

© Artmisto - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. All Rights Reserved.