Леді Гага встановила новий рекорд завдяки вражаючому виступу в Бразилії (відео)
Співачка перевершила здобутки Мадонни.
Всесвітньо відома співачка Леді Гага дала безкоштовний концерт у Бразилії. Виступ виконавиці на пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро 3 травня відвідали понад 2 мільйони людей.
Цю інформацію повідомляє The Guardian. Вказується, що це найбільша кількість глядачів у кар'єрі співачки. Крім того, вона побила рекорд Мадонни, яка минулого року зібрала на своєму концерті 1,6 мільйона відвідувачів.
Востаннє Леді Гага виступала в Бразилії 13 років тому, у 2012-му. А запланований у 2017 році концерт співачка скасувала через проблеми медичного характеру.
"Сьогодні ми створюємо історію, і жоден із нас не робить це самотужки. Без вас, чудових людей Бразилії, я б не пережила цей важливий момент. Дякую, що разом зі мною пишете цю історію," - сказала співачка зі сцени.
Metro зазначає, що виступ 39-річної зірки був настільки масштабним, що було залучено 5 000 поліцейських і військових, "легіон безпілотників і металошукачів".
За первинними оцінками, цей концерт може забезпечити місцевій економіці приблизно 100 мільйонів доларів. Вказується, що з більш ніж 2 мільйонів відвідувачів, близько 500 тисяч становлять туристи.
Відомо, що виступ Леді Гаги є частиною проекту, в рамках якого Ріо планує щороку проводити безкоштовне музичне шоу епічних масштабів. І ці плани простираються до 2028 року.
Нагадуємо, що в квітні цього року українська кліпмейкерка Таня Муіньо, що працює з міжнародними зірками, була удостоєна нагороди за відео до пісні Disease Леді Гаги. Вона стала лауреаткою в категорії "Режисер року" на міжнародній премії Hollywood Music Video Awards 2025.