Пішов з життя Заслужений артист України та творець популярної пісні "Хлопці, будем жити" Василь Хлистун.

Що відомо про смерть Василя Хлистуна

"Сьогодні душа Василя покинула цей світ і вирушила назустріч Господу. Це неможливо усвідомити, і серце болить від втрати... Чоловік, батько, дідусь, друг - він був втіленням доброти та щирості! Для нас, його колег і друзів, він назавжди залишиться у пам’яті як людина з великим серцем, яка завжди готова була прийти на допомогу, висловити співчуття, підтримати і щиро обійняти", - зазначили у селищній раді.

Також там зазначили, що парастас за Василем відбудеться 10 січня о 17:30 годині в будинку скорботи, вул. Микулинецька. Про дату і час поховання повідомлять пізніше.

У Василя залишилася дружина Богдана, двоє дітей і внуки. Причину його смерті поки що не розкривають.

Василь Хлистун (зображення: Facebook/Vasyl Khlystun)

Василь виконував роль концертмейстера, співака, здобув нагороду на Всеукраїнському фестивалі пісні "Байда" і носив звання Заслуженого артиста України.

Народився він 1962 року у селі Криве Тернопільської області. Ще у ранньому дитинстві втратив батька. Змалечку захоплювався музикою, вчився грати на слух. Свою першу пісню "Сиджу я край віконечка" він зіграв на гармошці. Згодом почав виступати з сільськими музикантами у місцевому клубі й на весіллях.

Окрім музичних захоплень, Василь мав пристрасть до волейболу та настільного тенісу, а також із задоволенням займався живописом.

Василь Хлистун (зображення: Facebook/Vasyl Khlystun)

Хлистун отримав професію столяра в Підволочиському ПТУ № 4, після чого розпочав свою кар'єру на меблевій фабриці. Він також відслужив в армії.

Василь протягом кількох років виступав у Скалатському будинку культури, хоча офіційно значився як "сантехнік". У дев'яностих роках він приєднався до ансамблю "Осокори", що представляв "Укртелеком".

Артист отримав свою музичну освіту в Теребовлянському вищому училищі культури, яке він успішно закінчив у 2009 році. Після завершення навчання розпочав кар'єру концертмейстера в Будинку культури Тернопільського району та очолив народну аматорську музичну студію під назвою "Музична скриня".

Хлистун іноді виступав на весіллях у складі гурту "Загребелля" і "Настасівські музиканти". Також гастролював у Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Польщі, Франції. У 2006-7 роках давав сольні концерти. У 2016 році отримав звання Заслужений артист України.

Артист отримав широке визнання завдяки своїй оригінальній композиції на слова В'ячеслава Жили "Хлопці, будемо жити". У 2006 році Хлистун випустив однойменний альбом. Після цього він презентував такі роботи, як "Вся любов земная", "Подаруй мені любов" та "Українки - найчарівніші дівчата".

Останньою піснею артиста стала "Плаче небо", яку він присвятив полеглим воїнам.

Інші публікації

В тренде

artmisto

ARTMISTO - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. Культурная жизнь, актуальная афиша мероприятий Киева, обзоры, анонсы. Новости культуры, современное искусство, культурные проекты - на artmisto.net. При перепечатке материалов сайта индексируемая ссылка на artmisto.net обязательна!

© Artmisto - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. All Rights Reserved.